Immortals Fenyx Rising połączyło siły z Netflixem!

Screen z Immortals Fenyx Rising

Powstał crossover, na który wszyscy czekaliśmy – Immortals Fenyx Rising i Netflix

Immortals Fenyx Rising i Netflix. Netflix i Immortals Fenyx Rising. Brzmi może nieco dziwnie, ale to prawda! Ubisoft poinformował dziś o najnowszej współpracy. W świecie Immortals Fenyx Rising pojawi się więcej hellenistycznych opowieści, a to za sprawą limitowanego crossoveru z netflixowym serialem Blood of Zeus. Gracze do 28 stycznia mogą mogę wziąć udział w całkiem nowym queście związanym tematycznie z produkcją Netflixa.

Nowe zadanie nazywa się Hołd dla rodziny (A Tribute to Family). Trzeba w nim pokonać dwie mityczne istoty z innego świata. Jest ono dostępne po ukończeniu questa Bogowie i potwory (Gods and Monsters) – pojawi się po prostu na mapce. Gracz w znanym sobie miejscu natknie się na postać samotnego ducha. Prezent za ukończenie tego zadania to wisiorek orła, a także nowe opcje personalizacji niewątpliwie inspirowane serialem Blood of Zeus.

Współpraca Netflix–Immortals Fenyx Rising dostarczy też graczom nowy pakiet broni zawierający tematyczne skiny dla miecza, topora i łuku Fenyx. Dostaniemy też pakiet postaci, dzięki któremu dostosujemy swoją zbroję, hełm, skrzydła i konia w Immortals Fenyx Rising do stylu Blood of Zeus. Widać, że twórcy gry nie próżnują – ostatnio pisałyśmy o pierwszej dużej aktualizacji, w przygotowaniu jest też DLC. Gracie już? Jeśli jeszcze nie, to jest dobry moment, by spróbować!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top