Galactic Civilizations III za darmo w Epic Games Store

GTA screen angry man or something

Epic Games Store ponownie zabierze Was w kosmos – przez kolejne siedem dni możecie pobrać Galactic Civilizations III za darmo.

Dopiero co Epic Games Store rozdawał bezpłatnie Star Wars Battlefront II, a już platforma zaoferowała kolejna kosmiczną przygodę. Od wczoraj gra Galactic Civilizations III jest dostępna za darmo we wspomnianym sklepie. Promocja potrwa tydzień i zakończy się w czwartek 28 stycznia o godzinie 16:59. Minutę później miejsce gry zajmie Dandara: Trials of Fear Edition, którą recenzowałyśmy dla Was w październiku.

Darmówka może jednak nie zainteresować zbyt wielu graczy, gdyż jest kontynuacją dodatku do drugiej części kosmicznej serii strategicznej pt. Twilight of the Armor. Osoby nie znające poprzednich gier z cyklu stworzonego przez Stardock Corporation mogą czuć się zdezorientowane w trakcie rozgrywki. Zmiany jednak wyszły temu tytułowi na dobre – jest wyraźnie lepszy pod względem wielkości mapy i oprawy graficznej.

Galactic Civilizations III jest więc trzecią produkcją w serii gier strategicznych osadzonych w kosmosie. Jej premiera na Steamie odbyła się 14 maja 2015 roku.

Stwórz własne imperium i zawładnij wszechświatem! Podbijaj obce galaktyki, handluj i dbaj o dobre intergalaktyczne relacje. Uważaj na czarne dziury, które mogą istotnie wpłynąć na tempo rozgrywki i sprawdzaj tajemnicze relikty, które znajdziesz w różnych rejonach mapy. Graj sam albo ze znajomymi dzięki opcji rozgrywki wieloosobowej.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top