Unknown Worlds podnosi ceny gier z serii Subnautica

Subnautica jellyfish

Zmiana ceny nastąpi w związku wypuszczeniem na rynek pełnej wersji Subnautica Below Zero.

Unknown Worlds Entertainment jest znane przede wszystkim ze świetnej gry Subnautica. Rok po oficjalnej premierze gry studio wypuściło na rynek kontynuację, czyli Subnautica Below Zero w wersji early access. Obecnie kończą prace nad pełną wersją, która wyjdzie w 2021 roku.

W związku z nadchodzącą premierą Unknown Worlds poinformowało, że od 5 stycznia 2021 roku zostaną podniesione ceny obu pozycji na wszystkich platformach. Podkreślili, że to będzie jedyna podwyżka, zaś cena dotyczy pełnej wersji gry i przyszłych aktualizacji. Jednocześnie uspokoili, że te działania nie dotyczą nabywców wersji Early Access oraz iż będą oni otrzymywali wszystkie uaktualnienia, optymalizacje czy patche, łącznie z uaktualnieniem do pełnej wersji.

Obecnie ceny na Steamie przedstawiają się następująco: Subnautica kosztuje 89,99 zł, czyli 24,99$, zaś Subnautica Below Zero kosztuje 71,99 zł, czyli 19,99$. Te ceny z dniem 5 stycznia zostaną podniesione do 29,99$ za każdy tytuł.  

Twórcy zachęcają do kupna po niższej cenie oraz by przekazywać informację o podwyżce osobom, które są zainteresowane którymkolwiek tytułem.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top