Odbierz Wanderlust: Transsiberian za darmo na GOG.com

Wanderlust: Transsiberian za darmo - obrazek przedstawia pociąg na stacji czekający na odjazd, jest późny wieczór.

Jeszcze tylko przez kilka godzin będzie można odebrać przegodówkę Wanderlust: Transsiberian za darmo w sklepie GOGa.

Jeśli marzyłeś kiedyś, żeby wybrać się na wycieczkę Koleją Transsyberyjską to właśnie nadarza się niesamowita okazja. GOG. com udostępnia całkowicie za darmo symulator podróży i grę przygodową Wanderlust: Transsiberian. Nie zwlekaj z dodaniem tytułu do swojej biblioteki, ponieważ oferta wkrótce się kończy.

Tylko dzisiaj do godziny 15:00 możesz przypisać grę do konta na GOGu. Wanderlust: Transsiberian stworzyło polskie studio Different Tales, jako niezależny dodatek do Wanderlust Travel Stories. W związku z tym można bez przeszkód zagrać w rozszerzenie bez posiadania i znajomości podstawowej wersji gry.

Gra opowiada historię podróży dwójki osób na pokładzie pociągu. Przebycie ponad dziewięciu tysięcy kilometrów jest przedsięwzięciem niełatwym. Podróżując nasi bohaterowie będą narażeni na stres, zmęczenie a przede wszystkim na koszty jakie wygeneruje taka wycieczka.  Dokonując licznych wyborów będziemy wpływać na powyższe współczynniki i kształtować losy podróżników.

Wanderlust: Transsiberian jest świetną okazją, żeby za darmo zapoznać się z tytułem. Być może konwencja interaktywnego dziennika podróży przypadnie Wam do gustu i zainspiruje do sięgnięcia po Wanderlust Travel Stories. Gra jest niedługa, idealna do rozegrania w jeden wieczór. Jeśli cierpicie ostatnio na brak wolnego czasu i interesują Was takie krótkie formy, to koniecznie zajrzyjcie również do recenzji gry Papetura. Być może oba tytuły okażą się świetnym lekarstwem na growy niedosyt i przeciążony plan dnia.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top