We Were Here Expeditions: The FriendShip odbierzemy za darmo, ale trzeba się spieszyć

Grafika z gry We Were Here Expeditions: The FriendShip

Kooperacyjną grę We Were Here Expeditions: The FriendShip dostaniemy za darmo tylko przez ten miesiąc.

Dobre wieści dla fanów produkcji kooperacyjnych. Zupełnie za darmo możemy odebrać pełną łamigłówek grę We Were Here Expeditions: The FriendShip. Jednak należy się spieszyć. Bowiem promocja trwa do 13 października. Jeśli do tego czasu przypiszecie produkcję do swojej biblioteki, zachowacie ją na zawsze.

We Were Here Expeditions: The FriendShip zadebiutowało kilka dni temu na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X. To kolejna odsłona z serii We Were Here, czyli cyklu kooperacyjnych gier przygodowych opracowanych przez studio Total Mayhem Games. 

W czasie zabawy wcielimy się  w bohaterów, którzy w trakcie morskiej żeglugi odebrali prośbę o pomoc. Podążając za sygnałem SOS, dostaniemy się na bezludną wyspę, gdzie znajdziemy opuszczony park rozrywki. Naszym zadaniem będzie przede wszystkim rozwikłanie tajemnic tego miejsca oraz poznanie nadawcy sygnału alarmowego. Podczas zabawy będziemy zwiedzać lokacje oraz rozwiązywać różne zagadki logiczne i środowiskowe. Co ciekawe, w ten tytuł zagramy jedynie z drugą osobą. Bowiem rozwikłanie łamigłówek nie jest możliwe bez ścisłej współpracy z drugim graczem. Ponadto tego drugiego jedynie słyszymy, więc sprawa jeszcze bardziej się komplikuje. Dlatego należy sprawnie przekazywać sobie informacje i cenne wskazówki. Warto też wspomnieć, że tytuł umożliwia wspólną zabawę graczom komputerowym i konsolowym.

Poniżej znajdziecie zwiastun z fragmentami rozgrywki, który może zachęci was do sięgnięcia po ten tytuł. A jeśli chcecie się przekonać jak działają tego typu kooperacyjne produkcje, koniecznie przeczytajcie recenzję gry It Takes Two

Scroll to Top