Wiedźmin: Dziki Gon za darmo na GOG Galaxy 2.0

Jeszcze tylko przez dwa dni możesz odebrać grę Wiedźmin 3: Dziki Gonza darmo na GOG-u.

Pamiętasz swoje dziesiąte urodziny? Moje wyglądały mniej więcej tak, że zaprosiłam swoich najlepszych przyjaciół i cały wieczór wcinaliśmy słodycze na przemian z zabawą w chowanego. W tym tygodniu ktoś również obchodzi swoją pierwszą dekadę. I to nie byle kto, lecz nasz dobry kumpel. Konkretnieten, z którym potrafiłeś spędzić całą noc w swoim pokoju, a i tak przeżyłeś więcej przygód niż podczas połowy własnego życia. Pewnie już się domyślasz, że chodzi właśnie o naszego ulubionego wiedźmina. 

Z okazji dziesiątych urodzin serii gier o Geralcie, Wiedźmin 3: Dziki Gon jest dostępny za darmo na GOG-u! Brzmi wspaniale, prawda? No, nie do końca. Owszem, otrzymasz grę, ale tylko jeśli masz ją już na PS4, Xbox One bądź PC. Wystarczy, że połączysz swoje konto z GOG Galaxy 2.0. Możesz przenieść wtedy wszystkie swoje zapisy, osiągnięcia i postać! 
Myślę, że jest to dosyć ciekawa opcja, szczególnie dla tych, którzy przeszli Wieśka na konsoli i chcieliby zobaczyć, „jak to będzie na komputerze”. Ponadto wersja na GOG-u posiada kilka interesujących dodatków, jak komiks Wiedźmin. Dom ze szkła, szablony papierowych zabawek czy ścieżkę dźwiękową rozszerzoną o cztery utwory.  Nawet jeśli nie jesteś zainteresowany rozgrywką, warto skorzystać z okazji dla tych mini dodatków. Oferta ważna jest tylko do godziny 13:00 w dniu 23 czerwca, a więc jeszcze tylko przez niecałe dwa dni!

Jeśli jeszcze wystarczająco cię nie zachęciłam, to koniecznie obejrzyj powyższy film, stworzony przez CD Projekt RED specjalnie na tę okazję. Rozbudzi on serducho i wspomnienia każdego fana, nawet tego, który już od bardzo długiego czasu nie machał srebrnym mieczem.            

Autorka: Agnieszka „Ai xun” Białas

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top