Deathloop – zapowiedź gry na PS5 i PC

Deathloop, nowa gra od Arkane Lyon, dostała też polski zwiastun.Gra zaprezentowana była na niedawnym pokazie PlayStation 5: The Future of Gaming. Teraz możemy podziwiać trailer z gameplayem w polskiej wersji językowej.

Deathloop to strzelanka FPP, stworzona przez studio Arkane Lyon, a wydawana przez Bethesdę. Śledzimy w niej losy dwójki zabójców – Colta i Julianny – którzy utknęli w niekończącej się pętli, w której po śmierci wracają do początku tego samego dnia. Jedynym rozwiązaniem na przerwanie tej patowej sytuacji jest zgromadzenie potrzebnych informacji oraz wyeliminowanie ośmiu osób odpowiedzialnych za podtrzymywanie cyklu. Nie będzie to jednak łatwym zadaniem, gdyż druga zabójczyni – Julianna (której odpowiada taka sytuacja) nie zawaha się przed powstrzymaniem Colta. 

Gra zadebiutuje na pecetach oraz konsoli PS5 w okresie świątecznym 2020 roku.

Autorka: Nora

1 thought on “Deathloop – zapowiedź gry na PS5 i PC”

  1. Osobiście uwielbiam wszystkie dzieła od Arkane i uważam, że są w stanie dobrze zrealizować ten pomysł. Poza tym słyszałam, że można będzie wchodzić do czyiś gier i przyjmować postać Julianny. Już nie mogę się doczekać 😀

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top