Wiemy, kim będzie polski wydawca gry System Shock Remake

Shodan z System Shock

Klasyk z gatunku cyberpunku powraca w wielkim stylu. Zobacz, kim jest polski wydawca gry System Shock Remake.

Odnowiona wersja klasyku z 1994 roku zmierza w odnowionej wersji na konsole i pecety. Polski wydawca gry System Shock Remake to Koch Media Poland. Chociaż firma  jest dość młoda, to już zajmuje się kilkoma tytułami na naszym rynku (m. in. Desperado IIIMetro Redux czy Dirt 5). Większość wydanych przez nich produkcji otrzymała polską wersję językową, w związku z tym na to samo możemy liczyć w tym przypadku.

Wielki powrót marki idzie pełną parą. Nie dość, że niedługo dostaniemy odnowioną wersję gry System Shock, to jeszcze prowadzone są prace nad trzecią częścią i serialem aktorskim. Fani serii pewnie nie mogą się doczekać całkiem nowych doświadczeń w niezwykłym świecie gry.

System Shock Remake będzie grą w pełni odnowioną – oprawa graficzna będzie robiona od nowa, chociaż zachowa klimat pierwowzoru. Interfejs i sterowanie zostaną unowocześnione, aby były aktualniejsze na dzisiejsze czasy.  Dodatkowo muzyka zostanie nagrana od nowa, a sama historia ma być bardziej rozwinięta. Może to wywoływać ekscytację, może nieco przerażać, jednak na efekt końcowy przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Gra będzie dostępna na PC, konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Cena będzie wynosiła ok. 160 złotych. Jeszcze nie znamy daty premiery.

Dodatkowo poniżej przypominamy zwiastun gry. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top