Wypróbujcie Diablo 2 Resurrected za darmo!

Grafika z gry Diablo II: Resurrected

Do końca tygodnia możemy zagrać w Diablo 2 Resurrected za darmo. W Microsoft Store pojawiło się demo gry.

Ostatnia produkcja studia Blizzard oraz Vicarious Visions napotkała już wkrótce po premierze pierwsze spore problemy. Deweloperzy wciąż pracują nad produkcją, a w tym tygodniu nadarzyła się okazja, aby wypróbować Diablo 2 Resurrected zupełnie za darmo. Dzięki temu wszyscy zainteresowani mogą sprawdzić tytuł przed zakupem. Oferta oczywiście ma swoje limity. 

W sklepie Microsoftu znajdziecie demo Diablo 2 Resurrected, pozwalające przez trzy godziny zagrać w pełną wersję gry. Promocja rozpoczęła się w ten wtorek i potrwa jeszcze do końca tygodnia (19 grudnia). Dlatego jeśli chcecie zapoznać się z tytułem, nie zwlekajcie!

Prawdopodobnie użytkownicy konsol PlayStation doczekają się podobnej oferty, ale aktualnie na PlayStation Store nie pojawiły się jeszcze odpowiednie pliki. Najwyraźniej deweloperzy z Blizzard Entertainment zachęcają graczy do wypróbowania swoich produkcji jeszcze przed zakończeniem roku.

Przypomnę jeszcze pokrótce, że Diablo 2 Resurrected to remaster kultowej dla wielu osób produkcji, czyli debiutującej dwie dekady temu gry Diablo 2. Odświeżona wersja obejmuje zarówno podstawową zawartość gry, jak i dodatek Lord of Destruction, w Polsce znany pod nazwą Pan Zniszczenia. Twórcy zadbali o dodatkowe usprawnienia oraz ulepszyli szatę graficzną.

Diablo 2 Resurrected otrzymało odnowione animacje postaci, efekty zaklęć czy przerywniki filmowe dostosowane do współczesnych rozdzielczości (także 4k). Twórcy poprawili również ścieżkę audio, wprowadzając nowe dźwięki zapewniające lepszą immersję. Gra oferuje też wsparcie dla modyfikacji. A gracze, którzy wolą klasyczny wygląd produkcji, mogą wrócić do trybu 2D z pomocą dostępnej opcji

Sam gameplay nie uległ większym zmianom. Wciąż wybieramy jedną z siedmiu klas postaci i stajemy do walki z hordami wrogów. Jedynie zbieranie potrzebnych surowców przebiega sprawniej niż w oryginalnej wersji. W Diablo 2 Resurrected zagracie na komputerach osobistych, konsolach Xbox One, Xbox Series X, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Nintendo Switch. 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top