Przeurocze Winter Burrow z zapowiedzią na Xbox Games Showcase 2024

Winter Burrow na pokazie Xbox Games Showcase 2024. na obakzu widzimy rzut z góry na biało-brązową krainę, a na środku stoi myszka

Zapowiedź Winter Burrow, ujawniona w trakcie Xbox Games Showcase 2024, obiecuje słodką grę dla młodszych i starszych.

Macie dość gier AAA? Xbox Was rozumie. W trakcie Xbox Games Showcase 2024 nie zabrakło zwiastunów i zapowiedzi gier bez mocnych franczyz za plecami, a wśród nich pojawiło się także bajeczne Winter Burrow. Prawdopodobnie premiera gry przypadnie na pierwszy kwartał 2025 roku.

Winter Burrow to urocza gra o przetrwaniu w lesie, w której eksplorujemy otoczenie, zbieramy zasoby i wytwarzamy narzędzia. To jednak nie wszystko. Uszyjemy także ciepłe swetry, upieczemy ciasta, a nawet spotkamy różnych mieszkańców lasu. Zapowiada się spokojnie i relaksująco, prawda? Coffee Caravan też sprawiało takie wrażenie, a jak wyszło, przekonacie się w naszej recenzji.

Odbuduj zniszczoną norę z dzieciństwa, by znów stała się twoim schronieniem i miejscem relaksu przy kominku. Wciel się w mysz, która wraca z życia w wielkim mieście i odkrywa, że jej dom rodzinny jest w ruinie. A ciocia, która miała się nim opiekować, zaginęła. Staw czoła żywiołom i wyrusz w podróż po mroźnej dziczy. Zbieraj zasoby potrzebne do przetrwania i długiej odbudowy Twojej nory. Uważaj na owady zamieszkujące las i pamiętaj, że nikt nie przetrwa w pojedynkę. Znajdź nowych przyjaciół, rozbuduj swój podręcznik przetrwania i rozwiąż zagadkę zniknięcia cioci. W Winter Burrow możesz grać we własnym tempie, dostosowywać wygląd swojej postaci, dekorować norę i wybierać ścieżkę rozgrywki pasującą do Twojego stylu gry.

Grę znajdziecie także na Steamie.

Scroll to Top