World of Warcraft: Shadowlands – więcej możliwości kreowania wyglądu postaci

Dobra wiadomość dla miłośników indywidualizacji postaci. Łatka przed rozszerzeniem Shadowlandsda graczom o wiele większą możliwość modyfikacji wyglądu swojego bohatera.


Zacznijmy od nowego panelu wyboru postaci. Po wybraniu klasy bohatera pojawi się dostosowana do niej animacja, na przykład ziemia wokół szamana eksploduje furią żywiołów, a kleryk zacznie lewitować ku niebu. Dostaniemy też zupełnie nowe opcje wyboru wyglądu: nowe odcienie skóry, tatuaże, blizny, nowe fryzury a nawet w przypadku pewnych ras kwiaty we włosach. Co ciekawe, wygląd jednego elementu nie będzie już zależny od innych, jak to było w przypadku koloru włosów i tatuaży na twarzy u Nocnych Elfów czy automatycznego dopasowania ludzkiego i wilkołaczego wyglądu Worgenów. Teraz wszystko będzie od siebie niezależne.

Łatwiej też będzie odnaleźć się w tych wszystkich opcjach. Zamiast scrollowania w jedną i drugą stronę będzie można od razu kliknąć na konkretny kolor oczu czy skóry i już.

Ułatwiony ma zostać również wybór imienia – od razu po jego wpisaniu będzie widać dostępność danej nazwy. Koniec z niecierpliwym wpatrywaniem się w kręcącą się ikonkę.


A co z fryzjerami? Oni dostaną niesamowite uprawnienia do zmiany płci! W każdej chwili będzie można się do nich wybrać i zmienić nie do poznania. Miłą niespodzianką barberzy powitają druidów, którzy będą mogli teraz zmienić swój zwierzęcy wygląd.

Autorka: ACK

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top