World of Warcraft: Shadowlands – data premiery i nowe regiony

Blizzard podał datę premiery najnowszego dodatku oraz zaprezentował trzy nowe regiony.

Niedawno informowaliśmy o opóźnieniu premiery dodatku do jednej z najsłynniejszych gier MMO, czyli World of Warcraft. Dzisiaj już wiemy, że gracze ruszą na nową przygodę w świecie Azeroth już 23 listopada 2020 roku. Producent wykonawczy tytułu, John Hight, poinformował, że ten czas został wykorzystany na poprawę zawartości typu endgame oraz na zmianę systemu walki i Paktów, a także niektórych nagród.

Shadowlands jest pierwszym rozszerzeniem od czasu Battle for Azeroth, który został wydany w 2018 roku. Dodatek został przyjęty z mieszanymi opiniami i wprowadził różne zmiany jak np. możliwość zmiany płci postaci bez dodatkowej opłaty czy obniżenie maksymalnego poziomu dla wszystkich graczy. Nic więc dziwnego, że fani WoW czekają na najnowszą odsłonę z niecierpliwością. 

Aby osłodzić im czekanie, Blizzard opublikował krótkie zwiastuny trzech nowych obszarów: Ardenwealdu, Bastionu i Maldraxxusa. Wszystkie różnią się od siebie. Na pierwszej z nich rosną ogromne magiczne drzewa, Bastion to przepiękne krajobrazy z równinami i podniebnymi twierdzami, zaś Maldraxxus powinien przypaść do gustu fanom mroczniejszych lokacji. Zresztą, zobaczcie sami:

 

Przypomnijmy, że wraz z debiutem Shadowlands zarówno podstawowa wersja World of Warcraft, jak i wszystkie dodatki, które wyszły do tej pory (poza najnowszym), będą dostępne za darmo w cenie subskrypcji. Jest ona obowiązkowa dla wszystkich graczy.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top