Xbox Game Pass: 4 nowe gry w ciągu zaledwie 11 dni

Xbox Game Pass zyskuje na sile dzięki nowym inwestycjom Microsoftu.


W ciągu najbliższych czterech tygodni gracze zyskają aż cztery tytuły, które będą dostępne w usłudze już od dnia ich debiutu.


Przełożenie premiery Halo Infinite wywołało sporo niedogodności, z którymi Microsoft musi się uporać. Zaledwie wczoraj pojawiła się informacja o stworzonym planie naprawczym. Pragnieniem Phila Spencera jest zaoferowanie w Xbox Game Pass nowych gier, co mogłoby zaowocować przyciągnięciem szerokiego grona graczy do nowej konsoli. 


Ostatnimi czasy Internet obiegła informacja o tym, że Microsoft planuje przejmować kolejne studia, które miałyby rozwijać produkcje dla Xbox Game Pass. W najbliższym czasie będziemy mogli obserwować prawdziwy pokaz mocy w wykonaniu firmy. W ciągu zaledwie dwóch tygodni gracze będą mogli pobrać aż cztery produkcje w ramach abonamentu! Warto nadmienić, że jeden z nich nie jest wydawany przez Xbox Game Studios.


Subskrybenci pakietu będą mieli możliwość rozpoczęcia swojej przygody kolejno z następującymi tytułami: 


  • Microsoft Flight Simulator (18 sierpnia – aktualnie na PC)

  • Battletoads (20 sierpnia)

  • Tell Me Why (27 sierpnia)

  • Wasteland 3 (28 sierpnia)


W ciągu 11 dni gracze posiadający aktywny Xbox Game Pass będą mogli pobrać aż cztery zróżnicowane produkcje, za które nie poniosą dodatkowych kosztów. Wszystko zostanie udostępnione w ramach wykupionego abonamentu. 


Strategia Microsoftu była wielokrotnie komentowana w Internecie, jednak bez wątpienia Xbox Game Pass jest jedną z najlepszych opcji dostępnych dla graczy


Autorka: Adrianna “Adrelia” Frasz


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top