Yakuza: Like a Dragon i świetne oceny

Yakuza: Like a Dragon ze świetnymi ocenami

Najnowsza produkcja SEGI zbiera same pozytywne recenzje

Fani serii od SEGI będą zadowoleni, ponieważ najnowsza Yakuza: Like a Dragon otrzymuje w większości dobre oceny. Chwalone są przede wszystkim: zmiana formuły z bijatyki na walkę turową, nowe miasto i nowi bohaterowie, dopracowane misje poboczne i angażująca fabuła.

Gra się prezentuje bardzo ładnie zarówno na pecetach, jak i konsolach starej czy nowej generacji. Recenzenci sugerują, że jest to jedna z najlepszych produkcji tego roku. Średnie oceny gry Yakuza: Like a Dragon oscyluje od 79/100 do 85/100 według portalu Metacritic w zależności od platformy.

Oto niektóre oceny:

  • The Gamer – 100/100
  • IGN Italia – 91/100
  • Games Radar – 90/100
  • PlayStation Universe – 85/100
  • Metro GameCentral – 70/100

Gra będzie dostępna w sprzedaży już 10 listopada na PC, PS4, Xbox One i Xbox Series X/S. Na wersję na PS5 będzie trzeba poczekać do 2 marca przyszłego roku. 

Yakuza: Like a Dragon postanowiła całkowicie zmienić swoje zasady, oceny jasno mówią, że była to dobra decyzja. Tym razem gracz wciela się w nowego bohatera – Ichibana Kasugę. Rozgrywka opiera się na zasadach turowego RPG, w którym istotne jest zarządzanie drużyną. Wyjątkowo miejscem akcji nie jest też znane z poprzednich części Kamurocho, Tokio, a w Isezaki Ijincho, Jokohama. Co myślicie o tych wszystkich zmianach? Woleliście poprzednią formułę beat’em up’u czy podoba Wam się to odświeżenie serii?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top