Zakulisowy zwiastun Terminator: Survivors prezentuje pierwsze lokacje ze świata gry

Grafika z gry Terminator: Survivors

Twórcy gry Terminator: Survivors uchylają rąbka tajemnicy – najnowszy zwiastun produkcji zapozna nas bliżej ze światem przedstawionym.

W sieci właśnie pojawił się nowy zwiastun do gry Terminator: Survivors. Twórcy podzielili się zakulisowym materiałem, który zaprezentuje nam lokacje ze świata produkcji. Ponadto przyjrzymy się też grafikom koncepcyjnym. Czterominutowy filmik znajdziecie oczywiście poniżej. 

Deweloperzy wspominają, że zależało im na wywołaniu u graczy poczucia nieustannej ucieczki przed niebezpieczeństwem. Mianowicie podczas zabawy mamy się czuć, jakby wrogowie bez ustanku na nas polowali. Do takiego charakteru idealnie pasuje umiejscowienie akcji po Dniu Sądu, kiedy świat roi się od groźnych maszyn. Co wiecej, twórcom zależało na jak najwierniejszym odtworzeniu atmosfery znanej z filmów. Kinowe produkcje o Terminatorze były tutaj największą inspiracją. 

Przypomnę, że Terminator: Survivors ma zadebiutować 24 października 2024 roku. Na początku pojawi się na komputerach osobistych, ale planowane są również edycje na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Fabuła produkcji zabierze nas do alternatywnego roku 2009, cztery lata po wydarzeniach z Dnia Sądu, kiedy maszyny Skynetu przejęły władzę nad Ziemią. Wcielimy się jednego z ocalałych, którego głównym zadaniem będzie przetrwanie.

Tytuł oddaje nam do dyspozycji otwarty świat, w którym poszukamy surowców oraz zmierzymy się z groźnymi maszynami. Podczas walki przyda się nam zarówno broń biała, jak i palna. Dobrym pomysłem będzie działanie z ukrycia i ratowanie się ucieczką. Ponadto w grze nie zabraknie ikonicznych postaci znanych z filmów. W Terminator: Survivors zagramy w pojedynkę albo w kooperacji w maksymalnie czteroosobowej drużynie. Jeśli chcecie poczytać więcej o grach science-fcition, które zadebiutują w tym roku, sprawdźcie nasz tekst na ten temat. 

Scroll to Top