Zapowiedź – Wiedźmin: Zabójca Potworów

logo gry the witcher monster slayer
 

Jesteście gotowi na powrót do świata Geralta z Rivii?

Spokko, członek rodziny CD Projekt, zapowiada Wiedźmin: Zabójca Potworów – darmową grę RPG opartą o lokalizację i rozszerzoną rzeczywistość na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android i mającą miejsce w uniwersum Wiedźmina.

Stworzona i wydana przez Spokko Wiedźmin: Zabójca Potworów będzie miała miejsce przed wydarzeniami mającymi miejsce w grach. Po świecie swobodnie chodzi ogromna liczba potworów i relatywnie nowa profesja „wiedźmina” stała się niezbędna na Kontynencie. Zabójca Potworów rzuca graczom wyzwanie, aby dołączyli do grona elitarnych zabójców potworów za pomocą rozszerzonej rzeczywistości, która zmieni świat realny w mroczne, fantastyczne uniwersum Wiedźmina.

https://youtu.be/TJONQYsru1c

Za pomocą konsolowych efektów wizualnych gracze Zabójcy Potworów odkrywają świat dookoła poprzez tropienie, naukę, a także walkę z potworami – zarówno nowymi, jak i znanymi – biorąc pod uwagę także pogodę czy porę dnia. Przygotowanie to klucz do pokonania trudniejszych przeciwników, więc gracze będą musieli przygotowywać odpowiednie eliksiry czy oleje, tworzyć petardy i przynęty na potwory, a także odpowiednio ulepszać swoją postać, zanim staną twarzą w twarz z bestiami w pierwszoosobowych walkach w rozszerzonej rzeczywistości. W dodatku – wraz z walką z pobliskimi potworami – gra posiada także bogate, napędzające fabułę zadania inspirowane innymi grami z serii i zabiera graczy w pełnoprawną przygodę, która wrzuci ich w sam środek tego, co znaczy być profesjonalnym łowcą potworów.

Wiedźmin: Zabójca Potworów zostanie wydany na iOS i Android, a daty wydania gry zostaną ogłoszone jeszcze w 2020.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top