Zaprezentowano edycję kolekcjonerską The Last of Us: Part 2

Niektóre gry otrzymują edycje kolekcjonerskie, które wyróżniają się specjalnymi dodatkami nawiązującymi do produkcji. Co znalazło się w zestawie The Last of Us: Part 2?


Dla niektórych standardowa edycja gry The Last of Us: Part II była już wystarczająco droga, by po zakupie znaleźć pająki w portfelu. Inni jednak zaszaleli i zamówili jedno z wydań specjalnych.

Standardowym elementem edycji kolekcjonerskich są artbooki, dlatego obecność 48-stronicowej książeczki o The Last of Us: Part 2, dostępnej zarówno w wersji papierowej, jak i cyfrowej, nikogo nie zdziwi. Wraz z nią szczęśliwi kupujący otrzymali opakowanie z grą w formie steelbooka, bransoletkę Ellie, zestaw przypinek i naklejek, cyfrowy soundtrack z gry oraz wydruk listu od reżysera. To jednak nie wszystko, gdyż specjalne wydanie dalszych przygód Joela i Ellie wieńczy piękna, około dwudziestopięciocentymetrowa figurka Ellie z gitarą w dłoniach. Osoby, które już grały, wiedzą, dlaczego ta poza jest tak istotna, że została wybrana do odtworzenia postaci w formie kolekcjonerskiej.

Pełen unboxing znajdziecie na kanale TheRelaxingEnd:


O ile zawartość pudełka całkiem przypadła mi do gustu, o tyle nie kupiłabym tego wydania ze względu na dość wysoką cenę. W zależności od sprawdzanego sklepu cena edycji kolekcjonerskiej The Last of Us: Part II na polskim rynku waha się od 725 zł do nawet tysiąca. 

Autorka: Natalia “Taliya” Pych

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top