Wyszedł nowy zwiastun The Medium

The Medium zwiastun Głowna bohaterka rozrywa coś co wygląda jak ściana ze skóry

Polskie studio Bloober Team wypuściło nowy zwiastun The Medium. Co ciekawe, w trailerze występują aktorzy. 

O opóźnieniach produkcji studia Bloober Team pisałyśmy już wcześniej, ale wygląda na to, że premiera The Medium nie będzie dalej przekładana. Promocja gry ruszyła pełną parą i Bloober Team wrzuciło na swoje społecznościówki nowy zwiastun The Medium. Trailer jest fascynujący i z całą pewnością wciąga w mroczny świat gry. 

Aktorski zwiastun The Medium wzbudza emocje, dodaje imersji grze oraz pozwala bardziej wczuć się w jej klimat. Trailer świetnie zaprezentował główną bohaterkę, której główną umiejętnością jest poruszanie się między wymiarami.  Czuć aurę horroru. W trailerze pokazano też jedną z bestii, która wydaje się polować na główną bohaterkę. 

Fabuła opowiada o Mariannie, która mieszka w Krakowie i jest medium. Potrafi widzieć duchy i przenosić się tego “duchowego” świata. Pewnego razu Marianna doznaje wizji, która zmusza ją do rozszyfrowania zagadki śmierci dziecka. W tym celu udaje się do opuszczonego hotelu. Ta lokalizacja wcześniej należała do komunistów, więc prawdopodobnie czeka nas o wiele więcej tajemnic i niebezpieczeństw niż spodziewa się nasza protagonistka. 

Gra przedstawia podwójny świat. Bohaterka może poruszać się między wymiarami, dzięki czemu historię można poznać z dwóch rożnych perspektyw. Mamy świat realny, jest on wyprany z kolorów, bardziej stabilny i surowy. Marianna może też przenosić się do drugiego wymiaru, który jest bardziej mroczy, niebezpieczny i pełen barw. Twórcy przyznali, że przy tworzeniu drugiego świata inspirowali się obrazami Zdzisława Beksińskiego. Możemy więc spodziewać się pełnokrwistego horroru.

Grę możemy już zamówić w przedsprzedaży i zakupić egzemplarz na PC lub konsole Xbox Series X/S. Obecnie dostępna jest z 10%-ową zniżką, więc szczerze polecam zaznajomić się z ofertą. Dajcie znać, co myślicie o nowym zwiastunie The Medium. Premiera już 28 stycznia 2021 roku. 

Redaktorka: Cristal

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top