Inspirowany filmową serią horror A Quiet Place: The Road Ahead otrzymał zwiastun

Grafika z gry A Quiet Place: The Road Ahead

W tej produkcji musimy być jak najciszej – zobaczcie zwiastun fabularny do gry A Quiet Place: The Road Ahead.

Jeśli spodobała Wam się filmowa seria Ciche miejsce, to mam dobre wieści. Powstaje gra komputerowa oparta na tej licencji. Ostatnio w sieci pojawił się pierwszy zwiastun fabularny gry A Quiet Place: The Road Ahead. Krótki filmik zapozna nas nie tylko z zarysem historii, ale i głównymi bohaterami.

Akcja produkcji rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie, w którym Ziemia została opanowana przez krwiożerczych kosmitów. Okazuje się, że potwory posługują się jedynie słuchem. To oznacza, że ludzie muszą żyć w całkowitej ciszy, jeśli chcą uniknąć śmiertelnego niebezpieczeństwa. W grze pokierujemy młodą kobietą. Jak informuje opis twórców bohaterka będzie zmagać się nie tylko z walką o przetrwanie, ale również z rodzinnymi konfliktami czy własnymi lękami. 

Większość rozgrywki spędzimy zwiedzając opuszczone miejsca, poszukując przydatnych rzeczy oraz popychając opowieść do przodu. Oczywiście wszystko to w absolutnej ciszy. Co ciekawe, słuch stworów nie jest wcale tak idealny. Mianowicie będziemy mieć okazje, aby schować się przed nimi czy przemykać tuż obok.

A Quiet Place: The Road Ahead zadebiutuje w grudniu tego roku. Tytuł ma trafić na komputery osobiste oraz konsole Xbox Series X i PlayStation 5. Z kolei poniżej znajdziecie wspomniany materiał wideo. A skoro o horrorach mowa, to wspomnę, że ostatnio na GOGu pojawił się oryginalny Resident Evil z 1996. 

Scroll to Top