Anitons, czyli Pokemony w Polsce

nowa gra podobna do pokemonów

Obecnie trwa zbiórka 300 000 złotych na tajemniczą grę Anitons.

Anitons to gra należąca do gatunku RPG z otwartym światem, gdzie gracz ma możliwość zbierania tytułowych Anitonów – zwierzako-potworków, które będą mogły pomagać mu w ulepszaniu farmy. Umożliwią również walkę z wolnożyjącymi przedstawicielami gatunku.

Ważne jest też wychowanie potworków przez gracza, które znajdzie swoje odzwierciedlenie w jego statystykach. Użytkownik będzie również mógł wyzywać na pojedynki pozostałych gamerów.

Podobnie jak w tytułach od Game Freak, każdy potworek posługuje się innym żywiołem (jak na przykład ogień, woda, elektryczność itd.). Tytuł studia 2BIGo wyróżnia fakt dodania przez nich możliwości klonowania – po walce z oponentem będziemy mogli pozyskać jego kod genetyczny. Swoje Anitony gracz przechowuje w czymś, co przypomina latającego robota, który później – za pomocą lasera – przenosi je na powierzchnię.

Gra ma zadebiutować dopiero w 2023 roku na PC oraz konsolach. W maju przyszłego roku, gdy wszystko pójdzie zgodnie z planem, pojawi się wersja alpha, a w listopadzie 2022 roku – wersja beta.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top