Bayonetta 3. Premiera wcale nie tak szybko?

Bohaterka gry Bayonetta

Developerzy odpowiadają na pytania o datę premiery gry Bayonetta 3.

Gracze z pewnością niecierpliwie czekają na informacje na temat gry Bayonetta 3. Premiera tej produkcji wciąż leży jedynie w domysłach fanów. Twórcy gry postanowili ostatnio rozwiać wątpliwości. Atsushi Inaba i Hideki Kamiya, czyli współzałożyciele studia PlatinumGames, w wywiadzie z portalem Video Games Chronicle zdradzili najbliższe plany.

Czego się dowiedziałyśmy?

Twórcy wiedzą, jakie emocje wywołuje Bayonetta 3, której premiera należy do jednych z najbardziej wyczekiwanych. Niestety nie mają dla nas konkretnych informacji. Jeden z japońskich deweloperów zasugerował, że na razie powinniśmy zapomnieć o tej grze. Dzięki temu, gdy wreszcie pojawi się jakaś informacja, będzie ona miłą niespodzianką.

Nie są to oczywiście najlepsze wieści dla fanów serii z kultową wiedźmą w roli głównej. Informacji na temat produkcji Bayonetta 3 jest niewiele, a premiera i jej dokładna data to jedna wielka niewiadoma. Pierwsza wzmianka pojawiła się ponad trzy lata temu na The Game Awards 2017. Wtedy fani mogli jedynie spekulować na temat gry, opierając się na krótkim zwiastunie. Za to jakiś miesiąc temu jeden z twórców ogłosił, że prace nad Bayonetta 3 idą w dobrym kierunku. Potwierdził również, że gra będzie ekskluzywnym tytułem na platformę Nintendo Switch.

Bayonetta 3 jest zdecydowanie bardzo wyczekiwaną produkcją. Nic dziwnego – dwie poprzednie części z serii zyskały sympatię graczy i przychylność krytyków. W grze wcielamy się w tytułową Bayonettę – wiedźmę, która, wykorzystując swoje niezwykłe umiejętności, musi walczyć z siłami Nieba. Rozgrywka to typowy hack and slash z bogato rozwiniętym systemem walki. Spektakularność starć, nietuzinkowa protagonistka i klimaty urban fantasy przyciągnęły do serii rzeszę fanów. 

Jeśli chcecie nadrobić poprzednie produkcje z wiedźmą w roli głównej, możecie zrobić to na komputerach osobistych oraz konsolach siódmej i ósmej generacji. Kto wie – może i wy dołączycie do grona fanów Bayonetty?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top