Przeniesienie kont Black Desert Online

przeniesienie-kont-black-desert-online

Twórcy uruchomili rejestrację zgłoszeń o przeniesienie kont Black Desert Online.

W dniu 24 lutego bieżącego roku Kakao Games przekazuje prawa wydawnicze i serwery gry do Pearl Abyss. Aby zachować dostęp do kont, gracze powinni zgłosić chęć ich transferu pod specjalnie stworzonym adresem. Aby przeniesienie konta Black Desert Online przebiegło sprawnie, należy zalogować się zarówno na konto Kakao Games, jak i Pearl Abyss. Jeżeli nie mamy konta Pearl Abyss Black Desert Online, możemy stworzyć je za darmo na ich stronie. Następnie czytamy umowę przenosin, akceptujemy ją i sprawdzamy poprawność danych. W kolejnym kroku podajemy kod weryfikacyjny, który dostaniemy na adres mailowy użyty podczas tworzenia konta. I gotowe! Możemy nadal spokojnie grać. Cały postęp na naszym koncie do dnia 24 lutego będzie przeniesiony. Co więcej, przeniesienie kont Black Desert Online będzie możliwe aż do 31 maja 2021. Po tym terminie pozostałe konta zostaną usunięte.

Black Desert Online to MMO umieszczone w konwencji high fantasy. Podstawą jest konflikt między dwoma narodami: Republiką Calpheonu i Królestwem Valencii. Pierwszy z nich ma nastawienie materialistyczne, zaś drugi jest bardzo uduchowiony. Dawniej cztery główne obszary: Calpheon, Serendia, Balenos i Mediah żyły w pokoju. Wszystko zmieniło nadejście Black Death (Czarnej Śmierci), która rozprzestrzeniała się we wschodnich obszarach Mediah za pośrednictwem kupców z Valencii. Wkrótce trzy regiony zawiązały koalicję i rozpętały wojnę trwającą 30 lat. Po jej zakończeniu powoli zaczęto nawiązywać kontakty z kupcami z Valencii. Jednak narastały konflikty, których przyczyną były cenne Black Stones (Czarne Kamienie). Calpheon nie posiadał miejsc, gdzie one występowały, więc rabował je z innych regionów. Kradzieże jeszcze bardziej nasiliły konflikty z Valencią, posiadającą tytułową Black Desert (Czarną Pustynię), gdzie znajdują się rozległe złoża pożądanych kamieni.

W październiku 2020 roku do gry dodano nową lokację O’dylita. Wraz z nią doszły oczywiście misje, surowce potrzebne do craftingu oraz trzy nowe strefy, w których na gracza czekają duże grupy silnych potworów do pokonania. Oczywiście to nie wszystko. Więcej informacji znajdziecie we wpisie Rithil.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top