Black Desert Online za darmo na Steamie

black-desert-online-za-darmo

Pearl Abyss udostępniło Black Desert Online za darmo na plaformie Steam.

Wydawca Pearl Abyss udostępnił na platformie Steam swoje flagowe MMO Black Desert Online za darmo. Ale uwaga, to ograniczona promocja. Aby przypisać grę do konta, mamy czas do 10 marca do godziny 10:00 czasu polskiego. Jeżeli chcemy dodać tytuł do naszej biblioteki, musimy zalogować się na nasze konto Steam. Następnie przechodzimy na kartę gry w sklepie i klikamy przycisk Dodaj do konta. Warto podkreślić, że tak zdobyta gra nie będzie generowała kart kolekcjonerskich.

Akcję Black Desert Online twórcy osadzili w krainie, w której walki o wpływy toczą dwie frakcje: Republika Calpheonu i Królestwo Valencji. Osią napędową konfliktu są magiczne kamienie zwane Black Stones. Występują one jedynie na pustyni na terenie drugiego z wymienionych państw. Wraz z towarzyszącym nam Black Spirit odkrywamy nie tylko sekret tych niezwykle pożądanych kamieni i historię ich niszczących efektów. Odnajdziemy również nasze przeznaczenie i dowiemy się, dlaczego nasz los jest związany z tym tajemniczym duchem.

To sanboksowe MMO oferuje graczowi niezwykle rozbudowany system craftingu. Jak zachwalają twórcy: w świecie Black Desert Online gracz może stworzyć praktycznie wszystko. Ponadto gra pozwala na złapanie i oswojenie własnego wierzchowca. Niezależnie od tego, czy chcemy konia, czy słonia. Co więcej, na graczy oczekuje masa wrogów, bossów oraz naładowany kombinacyjnymi ciosami styl walki. Więcej szczegółów, co was czeka, znajdziecie na karcie tytułu na Steamie.

Powracającym graczom przypominamy o tym, że musicie przenieść konto. Jeżeli tego nie zrobicie przed majem 2021 roku, deweloperzy je usuną. Dzieje się tak dlatego, że 24 lutego bieżącego roku prawa wydawnicze otrzymało Pearl Abyss. Możemy założyć, że z tego też powodu nowy wydawca udostępnił Black Desert Online za darmo na Steamie.

1 thought on “Black Desert Online za darmo na Steamie”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top