Subnautica Below Zero opuszcza Early Access

Subnautica Below Zero screen

Po ponad dwóch latach Subnautica Below Zero opuszcza Early Access

14 maja 2021 roku Subnautica Below Zero opuszcza Early Access i jako pełnoprawna gra zadebiutuje zarówno na PC, jak i konsolach. Twórcy, czyli Unknown Worlds, opublikowali z tej okazji nowy trailer, jednak muszę podkreślić, że znajdziecie w nim dużo spoilerów co do rozgrywki. Innymi słowy: oglądacie na własną odpowiedzialność!

Informacja o premierze to nie jedyna ciekawa rzecz, którą podali deweloperzy. Dzięki sugestiom graczy poprawili działanie kombinezonu PRAWN, naprawili uciążliwe bugi czy dodali w pełni udźwiękowione zapiski w zatopionym statku Merkury II. Ponadto ścieżka dźwiękowa została w pełni zintegrowana. To ponad 50 utworów skomponowanych przez Bena Prunty’ego. Będzie można ją oddzielnie nabyć, jednak jeszcze nie wiadomo, gdzie. 

Warto przypomnieć, że z początkiem stycznia Unknown Worlds podniosło ceny obu pozycji z serii Subnautica. Jednocześnie podkreślili, że to jedyna podwyżka, jakiej gracze mogli się spodziewać. Spowodowana była niezbędnymi dodatkowymi pracami, aby Subnautica Below Zero opuściła Early Access, tak jak zaplanowali twórcy. Co więcej, nabywcy wcześniejszych wersji nadal otrzymują wszelkie uaktualnienia bez żadnych dodatkowych opłat. 

Subnautica Below Zero ponownie dzieje się na planecie znanej z Subnautiki. Mowa oczywiście o planecie 4546B. Tym razem przenosimy się w zimniejsze rejony tej oceanicznej planety, gdzie mamy studiować artefakty obcych. Po tym, jak stację badawczą uszkadza nieznany kataklizm, musimy improwizować, by przeżyć. W tym celu budujemy bazę, polujemy i tworzymy wyposażenie. 

Jesteście gotowi na nową przygodę w uniwersum Subnautiki? 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top