Co nowego na PlayStation Store? (30 listopada – 6 grudnia)

Kolejny tydzień z produkcjami dla obu generacji.

 

1 GRUDNIA

Chronos: Before the Ashes (PS4) – gra action-adventure od Gunfire Games. Prequel Remnant: From the Ashes. Gracz wciela się w bohatera, który chroni swój dom przed siłami zła. Każdy zgon sprawia, że postać starzeje się o rok, co ma przełożenie na rozgrywkę.

Devil May Cry 5: Special Edition (PS5) – gra akcji stworzona przez Capcom. Edycja zawiera dodatkową zawartość. Trzy grywalne postacie przedstawiają różne historie i posiadają inny zestaw umiejętności. 

Empire of Sin (PS4) – strategia od Romero Games. Akcja dzieje się w latach 20. XX wieku w rządzonym przez gangi Chicago. Gracz zarządza swoim gangiem zarówno ekonomicznie, jak i na polu walki, czyli na ulicach.

Twin Mirror (PS4) – narracyjna gra przygodowa w konwencji thrillera psychologicznego od Dontnod Entertainment. Główny bohater to mężczyzna, który wraca do swojego rodzinnego miasta na pogrzeb przyjaciela, po czym budzi się z bólem głowy i zakrwawioną koszulką.

Worms Rumble (PS4/PS5) – gra akcji z elementami battle royal od 17 Team. Klasyczna formuła Wormsów została zmieniona na 32-osobowe potyczki w czasie rzeczywistym.

3 GRUDNIA

Densha de GO!! Hashirou Yamanote Sen (PS4) – kolejna osłona symulatora kolei wyprodukowanego przez Taito. Gracz dostanie możliwość pokierowania kolejami na liniach Yamanote i Sobu. 

Haven (PS5) – kreskówkowa gra przygodowa-RPG od The Game Bakers. Opowiada historię pewnej pary zakochanych, którzy uciekli na obcą planetę. Próbują znaleźć tam miejsce, by osiąść na stałe. Zawiera tryb kooperacji.

Immortals: Fenyx Rising (PS4/PS5) – gra przygodowa TPP stworzona przez Ubisoft. Osadzona w starożytnej Grecji przygoda w otwartym świecie, pozwoli graczowi na eksplorację wielkiej mapy, walki z potężnymi, mitologicznymi bestiami, crafting i wiele innych aktywności.

Morbid: The Seven Acolytes (PS4) – gra RPG hack’n’slash od Still Running. Główny bohater to wojownik od narodzin szkolony, by pokonać siedmiu akolitów opętanych przez mroczne bóstwa. Całość utrzymana jest w klimatach Lovecrafta i horrorpunku.

Wildfire (PS4) – skradanka 2D stworzona przez Sneaky Bastards. W świecie fantasy, magia jest traktowana jako największe zło, a jej nieliczni użytkownicy są mordowani. Główna bohaterka zostaje uratowana przed zgubą i postanawia się zemścić.

4 GRUDNIA

FIFA 21 (PS5) – kolejna odsłona symulatora piłkarskiego od EA Sports. W tej części ulepszono sztuczną inteligencję zawodników, rozbudowano tryb kariery czy wprowadzono zmiany w poruszaniu się graczy z piłką. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top