Co nowego w PlayStation Store? (9 listopada – 15 listopada)

W tym tygodniu czeka nas kilka dużych premier (i jeszcze więcej mniejszych) na PlayStation Store.

10 LISTOPADA  

Assassin’s Creed Valhalla kolejna część serii action-adventure od Ubisoftu. Tym razem gracz wcieli się w wikinga najeżdżającego Brytanię. Poza typową dla marki rozgrywką, gra pozwala na wybór płci głównego bohatera, prowadzenie własnej osady i wpływanie na rozwój fabuły.

Fuse –  kolorowa gra muzyczna studia NCSOFT. Gracz wcielający się w DJ-a dostanie możliwość miksowania najpopularniejszych piosenek, w tym od Billie Eilish, Imagine Dragons czy Post Malone’a.

Planet Coaster: Console Edition –  symulator parku rozrywki od Frontier Developments. Gra zawiera bardzo dużo elementów rozwoju i wystroju własnego parku, a istotnymi czynnikami w odpowiednim funkcjonowaniu parku są chociażby ekonomia czy dbanie o zadowolenie klientów.

Yakuza: Like a Dragon –  kolejna odsłona japońskiej serii od Ryu Ga Gotoku Studio.  Zmianie uległa formuła gry: z klasycznej bijatyki na RPG z walką turową. Głównym bohaterem została nowa postać – Ichiban Katsuga, a akcja dzieje się w Jokohamie.

 

12 LISTOPADA  

Bugsnax –  dodana ostatnio w PlayStation Plus, gra przygodowa stworzona przez Young Horses. Kolorowa produkcja o podróżniczce, która musi poznać tajemnicę przedziwnej wyspy zamieszkałej przez stworzenia „Bugsnax”.

Death Come True –  interaktywny film od studia Too Kyo Games. Główny bohater jest domniemanym seryjnym mordercą ściganym przez policję. Gracz będzie podejmował decyzje, które będą w stanie zmienić bieg historii, natomiast na ekranie zobaczy nagrania z prawdziwymi, “żywymi” aktorami, a nie animowane modele postaci.

Death Crown –  gra strategiczna z bardzo ciekawym stylem grafiki od CO5MONAUT. Zawiera trzy kampanie, każda uzależniona od dostęnych frakcji. Walki odbywają się na mapie heksagonalnej, a całość według zamysłu twórców miała przypominać szachy.

Just Dance 2021 –  kolejna odsłona ruchowej gra muzycznestworzonej przez Ubisoft Paris. Rozgrywka polega na fizycznym odtwarzaniu ruchów postaci z ekranu według przygotowanych do utworów choreografii. Całość jest nagrywana przez kamerkę.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales –  samodzielny dodatek action-adventure od Insomniac Games. W rolę Człowieka Pająka wciela się Miles Morales, bohater z Marvel’s Spider-Man, gra kontynuuje wątek z końca trzeciego DLC do głównej gry.

Sackboy: Wielka Przygoda –  trójwymiarowa gra przygodowa od Sumo Digital. W roli głównej zobaczymy bohatera LittleBigPlanet. Mimo, że gracz nie będzie miał okazji tworzyć własnych poziomów, to tych przygotowanych przez twórców jest bardzo dużo. Do tego produkcja posiada też tryb multiplayer dla czterech graczy.

The Pathless –  gra action-adventure stworzona przez Giant Squid Studios. Gracz wciela się w Łowczynię, która przemierza tajemniczą wyspę, aby uratować świat. Produkcja zawiera dużo walki, łamigłówek i latającego towarzysza w postaci orła.

13 LISTOPADA  

Call of Duty: Black Ops – Cold War –  kolejna część wieloletniej serii strzelanek, wyprodukowana przy kooperacji Treyarch i Raven Software. Akcja zabierze stworzoną przez gracza postać do czasów Zimnej Wojny, a podejmowane podczas rozgrywki decyzje mogą nieść za sobą daleko idące konsekwencje.

Kingdom Hearts: Melody of Memory –  gra muzyczna nawiązująca do serii Kingdom Hearts od Square Enix. Rozgrywka polega na rytmicznym wykonywaniu czynności, np. atakowaniu wroga w takt muzyki. Im bardziej precyzyjne działania gracza, tym wyższy wynik.

Let’s Sing 2021 –  kolejna odsłona gry muzycznej karaoke od studia Voxler. Gracz ma za zadanie zaśpiewać piosenkę na podstawie wyświetlanego na ekranie tekstu i linii informujących o wymaganej tonacji. Siłą tego typu gier jest biblioteka utworów, w której nie zabraknie takich artystów jak Ariana Grande, Genesis czy Billie Eilish.

 

 
 
Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top