Cyberpunk 2077 otrzyma DLC już na początku 2021 roku

cyberpunk 2077 dlc stealbook

Już na początku 2021 roku Cyberpunk 2077 otrzyma DLC i darmowe dodatki.

CD Projekt Red jeszcze przed premierą Cyberpunk 2077 informował o dodatkowej zawartości, która sukcesywnie będzie wzbogacała uniwersum gry. Niestety problemy związane z optymalizacją gry, szczególnie na konsole starej generacji, postawiły pojawienie się oficjalnych DLC pod znakiem zapytania. Dziś firma w końcu ogłosiła, kiedy Cyberpunk 2077 otrzyma DLC.

Dziś okazuje się, że gracze nie muszą się martwić. Właśnie wystartowała oficjalna strona poświęcona DLC do Cyberpunka 2077. Jedyna informacja, która na niej widnieje to :

Darmowe DLC-ki zaczną wjeżdżać do Night City z początkiem 2021 roku.

Pomimo, że tak krótka, jest to bardzo dobra wiadomość. Oznacza, że poza błyskawicznym łataniem gry (ostatni patch pojawił się kilka dni temu) Redzi intensywnie pracują nad rozwojem swojej produkcji. CD Projekt Red jeszcze przed premierą Cyberpunka 2077 zapowiadał dodatkową zawartość. I chociaż wtedy również nie poznaliśmy szczegółów, Adam Kiciński, CEO CD Projekt Red, oficjalnie potwierdził, że liczba DLC będzie porównywalna z dodatkami do Wiedźmina. Na pewno nie będzie ich mniej. W sferze pytań i domysłów pozostaje jednak tryb multiplayer. Redzi na razie milczą, więc pozostaje nam jedynie czekać.

Cyberpunk 2077, nawet bez DLC, sprzedaje się wyśmienicie, a atmosfera wokół tytułu już się zmienia. Gra została nawet wyróżniona jako produkcja z najlepszą grafiką 2020 roku. Bardzo możliwe, że Cyberpunkowi uda się powtórzyć sukces Wiedźmina 3: Dziki Gon, który w dniu premiery również był uznawany za “niegrywalny” tytuł. Trzymamy kciuki.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top