Premiera Elden Ring w drugiej połowie 2021 roku?

gracz Let Me Solo Her Elden Ring

Federico Fossetti ujawnił nowe informacje. Premiera Elden Ring nadchodzi!

Elden Ring to jeden z najbardziej zagadkowych projektów studia FromSoftware. Twórcy wyjątkowo oszczędnie wypowiadają się na temat swojego projektu, do tego stopnia, że nie zaprezentowali oni żadnego zwiastunu na ostatnim The Game Awards (o czym pisaliśmy tutaj). Coraz więcej wskazuje jednak na to, że prace nad grą idą pełną parą, a premiera Elden Ring zbliża się wielkimi krokami.

Federico Fossetti, redaktor naczelny Everyeye.it twierdzi, że główne prace nad RPG-iem zakończyły się już kilka miesięcy temu. Standardowo etap poprawek powinien trwać osiem miesięcy, jednak pandemia koronawirusa opóźniła cały proces. Gdyby nie to, premiera Elden Ring najpewniej miałaby miejsce już w październiku 2020 roku.

Fossetti zapewnia jednak, że prace zmierzają ku końcowi, a fani FromSoftware lada moment będą cieszyć się nową grą. Wspomniał też, że gra najpewniej bardzo przypadnie do gustu miłośnikom serii Dark Souls, najbardziej rozpoznawalnego tytułu japońskiego studia.

Redaktor wspomniał też, że widział wstępne projekty gry już cztery lata temu. Funkcjonowała wówczas pod nazwą Project Great Rune i nie posiadała jeszcze żadnych tekstur. Fossetti jest jednak przekonany, że prace zmierzają już ku końcowi.

Wszystkim tym, którzy z utęsknieniem wyglądają premiery przypominamy, że fani stworzyli własny projekt opisujący realia nowego uniwersum Miyazakiego. Kto wie, jak zdąży rozwinąć się do dnia premiery?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top