Konsola KFConsole – nowość na rynku z nietypową funkcją

Konsola od KFC

Firma Cooler Master wypuściła na rynek nowość – konsola KFConsole umożliwi nie tylko granie, ale także podgrzewanie jedzenia. 

Po kim jak po kim, ale po tej firmie chyba nikt nie spodziewał się sprzętu dla graczy! Już w czerwcu na oficjalnym profilu KFC pojawiła się krótka zajawka, na której zaprezentowana została konsola KFConsole.

Dwudziestego drugiego grudnia bieżącego roku oficjalny Twitter KFC Gaming opublikował post, w którym zaprosił czytelników do odkrycia najnowszej konsoli – KFConsole.

Za zbudowanie konsoli od podstaw odpowiada Cooler Master. Sprzęt zaoferuje wysoką rozdzielczość 4K oraz 240 fps na sekundę, dzięki czemu powinien zadowolić najbardziej wymagających graczy.

Czym konsola KFConsole różni się od pozostałych sprzętów dostępnych na rynku? Przede wszystkim specjalną komorą, w której możecie na czas gry schować jedzenie, aby utrzymać jego wysoką temperaturę.

“Sercem” całej maszyny będzie Intel Nuc 9 Extreme Compute Element. 

Warto wspomnieć tutaj, że Mark Walton, który jest PR-owcem w firmie Intel, potwierdził na swoim Twitterze, że konsola jest prawdziwa. Zasila ją produkt z firmy Intel, a do tego posiada podgrzewacz do kurczaków

Karta graficzna zamontowana w konsoli oparta będzie na technologii firmy ASUS, a sama konsola posiada wymienny slot GPU co według twórców ma jej zapewnić tytuł najpotężniejszej konsoli następnych generacji. Sprzętposiadać będzie także interfejs PCIe NVMe oraz współpracujące z nim dwa dyski SSD Seagate BarraCuda 1TB, co w efekcie zapewni większą sprawność konsoli.

Więcej informacji na temat urządzenia KFConsole znajdziecie tutaj. Niestety data premiery konsoli nadal pozostaje nieznana. W międzyczasie zapraszamy Was do przeczytania o innej nietypowej konsoli.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top