Czy Xbox Game Pass i Ubisoft połączą siły?

Xbox Game Pass połączy się z Ubisoftem?

Xbox Game Pass i Ubisoft brzmi jak połączenie idealne. Czy będzie miało miejsce?

Subskrypcje ostatnimi czasy niewątpliwie przeżywają swój renesans. Co rusz kolejny wydawca proponuje na określonych warunkach dostęp do swoich produkcji, na zmianę kusząc atrakcyjną ceną przez pewien czas, czy prężnie rozwijającą się biblioteką. Xbox Game Pass od Microsoftu bezsprzecznie plasuje się na pierwszym miejscu w tym wyścigu. Natomiast Ubisoft powoli zaczyna doganiać swojego konkurenta. Czy te dwie platformy połączą siły?

Z pewnością Microsoft od pewnego czasu wydaje się być królem fuzji. Po ZeniMaksie, którego zakup zostanie sfinalizowany w tym roku, nie dziwią nas już plotki, jakoby zieloni chcieli nadal zasilać swoje szeregi.

Natomiast o połączeniu Xbox Game Pass oraz Ubisoftu mówi się już od zeszłego roku.

W związku z tym dziennikarz w niedawnym podcaście postanowił odnieść się do swoich słów z grudnia. Niewątpliwie rozmowy pomiędzy tymi growymi gigantami miały miejsce. Co lepsze, prawdopodobnie Microsoft nie zamierza ograniczać się jedynie do dużych firm.  

Xbox Game Pass i Ubisoft to dopiero początek. Jez Corden podkreślił, że z pewnością zielonym zależy na jak najszerszej ofercie. To niewątpliwie przepis na dotarcie do niemal niezliczonej ilości graczy. Przypomnijmy, że Microsoft podpisał już pierwszą umowę z Electronic Arts, dzięki czemu stopniowo kolejne produkcje od EA zasilają bibliotekę Game Passa. Z pewnością w swoim czasie doczekamy się większej liczby nowości. Co jak co, ale zieloni regularnie aktualizują zasoby swojej flagowej usługi.

Ciekawe, co następnym razem subskrybenci będą mieli okazję ograć w naprawdę godnej uwagi cenie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top