Darmowy dodatek do Farming Simulator 22 już dostępny!

Kadr z gry Farming Simulator 22

Rolniczy symulator z nową zawartością. Precyzyjne Rolnictwo to darmowy dodatek do gry Farming Simulator 22.

To świetne wieści dla fanów rolniczego symulatora. Na rynku pojawił się właśnie darmowy dodatek do Farming Simulator 22. Nowa zawartość zatytułowana jest Precyzyjne Rolnictwo i już możecie ją pobrać bez żadnych opłat. 

Ten dodatek powstał dzięki wyjątkowej współpracy z przedsiębiorstwem John Deere oraz EIT Food. Ponadto całość współfinansowana jest przez Unię Europejską. Co znajdziemy w nowym DLC?

Precyzyjne Rolnictwo wprowadzi do gry kilka ciekawych mechanik, które są odzwierciedleniem technologii istniejących w świecie rzeczywistym. Dlatego będziemy mogli zoptymalizować rozwój naszej farmy z jeszcze większą skutecznością. Przykładowo w grze znajdziemy nowy system dawkowania nawozów czy czujniki upraw. Dodatkowo inteligentne narzędzia badające dane środowisko przyczynią się do wielu oszczędności.

Jest to dodatek, który chce nas uświadomić, w jaki sposób zastosowanie najnowszych technologii, przekłada się na efektywność branży rolniczej. Precyzyjne Rolnictwo znajdziecie na wszystkich platformach i pobierzecie je za pomocą oficjalnego ModHuba. Jednak pamiętajcie, aby najpierw zainstalować (również darmową) aktualizację 1.4. 

Z kolei poniżej obejrzycie zwiastun DLC.

Na koniec przypomnę, że Farming Simulator 22 trafił na rynek w listopadzie ubiegłego roku. Produkcja szybko zaskarbiła sobie sympatię graczy. Wbrew nazwie jest to dopiero dziewiąta część z cyklu rolniczych symulatorów. Podobnie jak w poprzednich częściach w grze wcielamy się w rolnika, którego zadaniem jest wypełnianie wszystkich obowiązków związanych z prowadzeniem gospodarstwa. Dlatego zajmiemy się uprawą roślin, hodowlą zwierząt czy nawet leśnictwem.

Farming Simulator 22 oferuje zabawę nie tylko w pojedynkę, ale również w opartym na współpracy trybie multiplayer. Zagracie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X. 

 

Scroll to Top