Od wczoraj możemy już zagrać w Farming Simulator 22

Farming Simulator 22 trafił już do sprzedaży, jest też zwiastun premierowy – screen z gry, niebieska maszyna rolnicza w polu

To dopiero (wbrew nazwie) dziewiąta część rolniczej gry. Zobaczcie zwiastun premierowy Farming Simulator 22!

Produkcja od razu stała się steamowym bestsellerem. I to z pierwszym miejscem na liście! Właściwie nie ma się co dziwić, symulatory są co ostatnio coraz bardziej obecne w świecie gamingu. Dopiero co oglądaliśmy zapowiedź Ambulance Simulator, powstaje też Electrician Simulator. Nie można zapomnieć o jesiennym hicie, czyli Gas Station Simulator, który zwrócił się w 90 minut od premiery! Farming Simulator 22, którego premierowy zwiastun możecie zobaczyć poniżej, to kolejna część dość znanej serii. Pierwsza trafiła na nasze komputery ponad 10 lat temu, bo w 2008 roku. W międzyczasie GIANTS Software ulepszyło pierwotny pomysł i dodało parę rzeczy.

Najważniejsza i największa zmiana w nowej części Farming Simulator 22, dzięki której rozgrywa nabierze kolorów (dosłownie i w przenośni!) to zmienne pory roku. Pojawiły się też nowe kategorie maszyn i uprawy, a razem z nimi – świeże mechanizmy. Gra posiada również tryb wieloosobowy (wspólne gospodarstwo). Twórcy utrzymują też, że jest przyjazna dla modów – informacja o społeczności moderskiej pojawiła się nawet w opisie gry na Steamie.

Recenzje na portalu Valve są jak na razie obiecujące – w tym momencie na nieco ponad 2,5 tysiąca około 500 jest negatywnych. Jeśli jesteście ciekawi rozgrywki, poniżej możecie obejrzeć 25 minut gameplayu. Chyba że już kupiliście i graliście w ten nowy symulator farmy? Jeśli tak – jakie są Wasze wrażenia?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry