Czy Drug Lord Simulator powtórzy sukces Drug Dealer Simulatora?

screen z gry Drug Lord Simulator, mężczyzna siedzący na ciężarówce i pies na stosie banknotów, symulator dilera Drug Lord Simulator

Drug Lord Simulator, czyli nadchodzący symulator dilera, pozwoli poczuć się jak prawdziwy baron narkotykowy.

Chcecie skosztować gangsterskiego życia, ale remastery GTA Was zawiodły? Jesteście na tyle odważni, by załatwiać szemrane interesy pod osłoną nocy? Przygotowywać narkotyki i rozprowadzać je po całym mieście? Jeżeli choć na ostatnie z pytań odpowiedzieliście twierdząco, to studio Sicarius już niedługo może mieć coś ciekawego do zaoferowania. Nowy symulator dilera, zatytułowany Drug Lord Simulator jest bowiem w przygotowaniu.

Jeżeli macie wrażenie, że gdzieś już słyszeliście tę nazwę, to macie w pewnym sensie rację. W kwietniu 2020 roku premierę miała bowiem inna, dość podobna produkcja – Drug Dealer Simulator. Z pewnością Sicarius zauważył, jak dużą popularnością cieszy się taka tematyka i postanowił spróbować szczęścia. Jednak sam fakt podobnego motywu przewodniego nie oznacza, że Drug Lord Simulator będzie zwykłą kopią. Twórcy obiecują satysfakcjonującą drogę od zera do najlepszego dilera.

Oczywiście, nie będzie to droga usłana różami. Żeby dostać się na sam szczyt będziemy musieli się zmierzyć zarówno z policją, jak i z innymi gangami. Pierwsi sprawią nam sporo kłopotów za sprawą nalotów i uważnego pilnowania ulic. Inne organizacje przestępcze natomiast będą próbowały sabotować nasze działania w półświatku. Jeden nieuważny ruch może nas w tym przypadku kosztować wszystko, z życiem włącznie.

Sicarius obiecuje także kilka mechanik znane chociażby z serii Grand Theft Auto. Będziemy mogli dowozić nasz towar do klientów w całym mieście. Nie zabraknie również strzelanin i walki zarówno z wymiarem sprawiedliwości, jak i z konkurencją. Ponadto będziemy zarządzać swoim imperium w nieco bardziej biurowy sposób – mianowicie starannie planując ekonomię i dbając o innych członków gangu.

Premiera gry planowana jest na I kwartał 2022 roku. Będzie ona dostępna wyłącznie na komputery osobiste. Sądzicie, że Drug Lord Simulator osiągnie podobny sukces, co Drug Dealer Simulator?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry