Okładka The Sims 4: Nowoczesna moda męska – kiedy premiera i co będzie zawierała kolekcja?

Nowe ubrania z kolekcji nowoczesna moda męska

Pojawiła się polska okładka następnego pakietu do gry The Sims 4, czyli kolekcji Nowoczesna moda męska.

Miesiąc bez nowych elementów w najpopularniejszym symulatorze życia to miesiąc stracony. Ostatnio do graczy trafił pakiet kolekcji The Sims 4 Kwitnący pokój. Teraz kolejny pakiet kolekcji do The Sims 4 będzie się nazywał Nowoczesna moda męska. Będzie zawierał 23 nowe elementy odzieży, które mają zredefiniować podejście do klasycznej, londyńskiej mody dla mężczyzn.

Na blogu gry możemy przeczytać, że twórcy postanowili rozpocząć współpracę z British Fashion Council, czyli organizacją młodych projektantów, którzy wspierają rozpowszechnianie brytyjskiej mody przez inne firmy. To właśnie dzięki tej kooperacji do gry trafi całkiem nowa kolekcja, przesuwająca granice męskiej mody. 

Stroje, które pojawią się w tytule będą wiernym przeniesieniem projektów Stefana Cooke’a i Jacka Burta. Panowie łączą tradycyjny styl z całkowicie nowym, nowoczesnym podejściem do mody, które nie zwraca już aż takiej uwagi na płeć. W kolekcji zobaczymy na pewno kurtki, spodnie, garnitury, buty, płaszcze czy spódnice. 

Dodatkowo ciekawym zagadnieniem są tutaj tkaniny – tak istotna dla londyńskiej mody faktura materiału została ręcznie namalowana i przeniesiona do gry. Aby uniknąć jednak pewnej przesady i zbytniego patetyzmu, nagięto nieco niektóre szczegóły i kształty. Dzięki temu elementy nie będą odstawały swoim wyglądem od reszty gry, która, jak dobrze wiemy, jest utrzymana w bardzo kolorowym i zabawnym tonie.

A co Wy myślicie o nadchodzącym pakiecie kolekcji? Zamierzacie go kupić? Chociaż jest to nowatorski pomysł, to jednak tylko 23 elementy odzieży za prawie 50 złotych. Jeżeli się zdecydujecie, to premiera odbędzie się 2 grudnia tego roku. Idealny moment, by ubrać simów w stylowe sweterki.

Polska okładka kolekcji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry