Polski Gas Station Simulator zwrócił się już w 90 minut od premiery

sukces Gas Station Simulator, na screenie logo gry i stacja benzynowa w tle, za nią rozświetlone niebo za dnia

Symulator zarządzania stacją benzynową, Gas Station Simulator, zwrócił się już w 90 minut od premiery – to wielki sukces polskiego studia.

Krakowskie studio Drago Entertainment pochwaliło się, że w zaledwie 90 minut od premiery ich najnowszego symulatora na Steamie zwróciły się wszystkie koszty produkcji. Gas Station Simulator, pozwalający na zarządzanie stacją benzynową, osiągnął w ten sposób spory sukces, którego może pozazdrościć wielu innych deweloperów. Wyniki sprzedaży to zresztą nie wszystko. Gra zbiera bardzo pozytywne opinie, co wyraźnie odznacza się wśród ponad 1200 recenzji na jej podstronie w sklepie Steam.

Pojawiają się jednak głosy, że obecnie rozgrywka jest pełna bugów. Co więcej, wielu graczy twierdzi, że po dosłownie trzech, czterech godzinach robi się nudno, powtarzalnie i monotonnie. Z drugiej strony i tak można odnieść wrażenie, że twórcy ubawili nieco rzeczywistość pracy na stacji benzynowej. Nie jest to nic nowego w przypadku symulatorów, w których specjalizuje się kilka polskich studiów growych. Wiele z nich odnosi spore sukcesy, mimo że nieraz nie do końca wiadomo, skąd wzięło się zainteresowanie danym tematem wśród graczy.

A jeśli jesteście ciekawi, jak używać miotły, by sprzątnąć ciężarówki z drogi, to polecamy gameplay z gry na kanale FanSim. Pozbywanie się niepotrzebnych pojazdów jeszcze nigdy nie było tak proste.

Jeśli lubicie symulatory związane z pojazdami wszelkiej maści, przypominamy, że dosłownie kilkanaście dni temu na rynku ukazał się nowy dodatek do American Truck Simulator

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry