Moda na symulatory trwa. Tym razem Electrician Simulator pozwoli nam połączyć kilka kabelków

Electrician Simulator - możemy oglądać zwiastun. Screen z gry, rozwalone gniazdka

Co prócz estetycznych wnętrz i kilku śrubek pokazuje zwiastun Electrician Simulator?

Ostatnio mamy wysyp najróżniejszych symulatorów. Są wśród nawet nich niespodziewane hity, jak Gas Station Simulator. Są też kontynuacje serii, jak Bus Simulator 21Dobrze trzyma się też popularny American Truck Simulator, który co rusz wypuszcza coś nowego. Tym razem mamy do czynienia z tworem polskiej firmy. Take IT Studio! ma swoją siedzibę w Katowicach i proponuje nam symulator elektryka. W listopadzie ma wyjść darmowe demo Electrician Simulator, a tymczasem dostaliśmy zwiastun gry. 

Wersja demonstracyjna będzie się nazywać Electrician Simulator: First Shock. Będzie to właściwie samouczkowy prolog. Podczas treningu poznamy tajniki mechaniki gry, dowiemy się, jak działa multimetr oraz czy taki symulator to coś dla nas. Czy będzie nam pasowało wcielenie się w elektryka, który krąży od domu do domu, łączy kabelki, wkręca śrubki i naprawia gniazdka?

W grze mamy mieć również możliwość wykonywania mniejszych napraw, montowania gniazdek, wymieniania żarówki, paneli i listew, a także wtyczek i żyrandoli. Będziemy też się zajmować wyceną. Niektóre zlecenia mogą się okazać nieopłacalne, inne będzie można zrobić szybko i małym kosztem. Za zarobione pieniądze ulepszymy sprzęt, w międzyczasie też będziemy uczyć się nowych rzeczy.

Demo gry będziecie mogli pobrać ze Steama w listopadzie. Pełna weJrsja gry prawdopodobnie wyjdzie w 2022 roku. Co myślicie o modzie na symulatory? Próbujecie swoich sił w jakichś, czy to w ogóle nie Wasza bajka?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry