Diablo IV otrzyma nowy dodatek Vessel of Hatred. Zobaczcie zwiastun! 

Diablo IV: Vessel of Hatred, grafika promująca grę, na czarnym tle w zielonej poświacie stoi postać w pozie przygotowania do ataku, jest ubrana w specyficzny strój, a la zwierzęcy?, ma broń w ręku i lamparcie cętki na skórze

To jeszcze nie koniec legendy Mefisto. Blizzard pochwalił się pierwszym zwiastunem z intro do Diablo IV: Vessel of Hatred

W zeszłym roku Diablo IV szturmem przejęło serca graczy na całym świecie, w tym naszej redaktorki (jej recenzję czwartej części Diablo możecie przeczytać tutaj). Od tamtego czasu Blizzard rozwija kolejne sezony dodatkowej zawartości i przygotowuje nowe rozszerzenia. Z okazji rocznicy premiery gry na Xbox Games Showcase 2024 mogliśmy zobaczyć pierwszy zwiastun nowego dodatku Diablo IV: Vessel of Hatred wraz z intro fabularnym. Przedstawia ono brutalne spotkanie bohaterki Neyrelle z siejącym grozę Mefisto. 

DLC skupia się na znanym fanom z Diablo 2 złoczyńcy Mefisto, który jest ojcem Lilith. Historia będzie miała miejsce w regionie Nahantu, w niebezpiecznej dżungli, która jest położona blisko Kurast. To miasto gdzie stoczyła się walka z Panem Nienawiści w drugiej części gry. Akcja będzie kontynuacją głównego wątku z Diablo 4, gdzie Neyrelle będzie szukać sposobu na unicestwienie Mefisto. Ujawniono także, że w rozszerzeniu pojawi się nowa klasa „Spirytysta”. Na szczęście fani nie muszą długo czekać, aby ponownie zanurzyć się w mroczny świat kultowego hack’n’slasha. DLC zawita już 8 października na PC oraz na konsolach Xbox Series X|S i PlayStation 5. 

Z okazji urodzin uruchomiono także specjalne wydarzenie, w którym gracze Diablo 4 otrzymają masę prezentów, między innymi specjalne przedmioty kosmetyczne. Aktualnie trwa również Błogosławieństwo Matki, gdzie postacie będą zdobywać doświadczenie o 25% szybciej, a złoto o 50% szybciej. 

Scroll to Top