For the King za darmo w Epic Games Store

Kolejny czwartek i kolejna bezpłatna gra w Epic Games Store. Tym razem za darmo odbierzemy strategię For the King.

Epic Games Store nie przestaje rozdawać gier – już o 17 za darmo będzie dostępne For the King, podczas gdy w zeszłym tygodniu mogliśmy przypisać do swoich kont Dandara Trials of Fear. Była to platformówka akcji w stylu metroidvania, gratka dla miłośniczek i miłośników pikseli.

W tym tygodniu twórcy postawili na zupełnie inną estetykę. Udostępniona dziś o godzinie 17 gra dla niejednej osoby będzie stanowić nie lada wyzwanie. Produkcja IronOakGames i Curve Digital łączy w sobie kilka różnych gatunków – między innymi rogulike i walkę turową. Oferuje przy tym proceduralnie generowane mapy. Oznacza to, że żadna rozgrywka nigdy nie będzie taka sama.

For the King określa się jako strategiczną grę RPG. Istotną zaletą jest tryb wieloosobowy, w którym gra się drużynowo. Można kooperować zarówno w trybie lokalnym, jak i sieciowym. Drużyna odkrywa mapę wspólnie lub rozdziela się w celu szybszej eksploracji. Każde z tych podejść ma oczywiście swoje wady i zalety – trzymanie się razem zapewnia większe bezpieczeństwo. Pojedynki mimo swojej turowości są niezwykle dynamiczne. Wzrok przyciąga miła dla oka grafika, co możecie zobaczyć na zwiastunie.

Pozycja ma też kilka dodatków, w tym Dungeon Crawl, Frozen Expanse Adventure, Gold Rush Un-Cooperative Mode, Into The Deep. Na koniec zapraszamy do przeczytania naszej recenzji For The King. To co, gramy?

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top