Pakiet do Idle Champions of the Forgotten Realms za darmo na Epic Games Store

Idle Champions of the Forgotten Realms potwór

Jak zwykle raz w tygodniu Epic Games Store dopieszcza swoich użytkowników. Tym razem dostaniemy pakiet do Idle Champions of the Forgotten Realms – oczywiście za darmo. 

Właśnie skończyła się promocja na Epic Games Store na darmowe Alien: Isolation oraz Hand of Fate 2. Jednak tam, gdzie coś się kończy, często coś nowego się zaczyna. Nie inaczej jest tym razem. Jak co tydzień platforma oferuje nam kolejną propozycję gry, która nic nas nie będzie kosztować. Już możemy cieszyć się pakietem do Idle Champions of the Forgotten Realms całkowicie za darmo. Promocja jest jak zwykle aktywna równo przez 7 dni, czyli do czwartku 6 maja do godziny 17:00. 

Zawartość pakietu Epic Champions of Renown:

  • odblokowanie następujących mistrzów: Spurt (miejsce 3), Krull (miejsce 6), Black Viper (miejsce 7), New Maan (miejsce 8) i Nova V’Ger (miejsce 11),
  • dodatkowo dla każdego z mistrzów przewidziane jest 16 złotych skrzyń z dwoma gwarantowanymi błyszczącymi kartami ekwipunku, 
  • dwa chowańce: Baby Spurt i Iris the Beholder.

Pakiet Epic Champions of Renown do Idle Champions of the Forgotten Realms będzie dostępny za darmo dla wszystkich graczy logujących się przez Epic Games Store – zarówno nowych, jak i już zarejestrowanych.

Idle Champions of the Forgotten Realms od studia Codename Entertainment jest tytułem free-to-play z podgatunku tzw. clickerów. Gra łączy w sobie elementy RPG oraz strategii. Produkcja zabiera nas do świata Zapomnianych Krain, który oczywiście znamy z bardzo popularnej serii Dungeons & Dragons. Rozgrywka polega na pokonywaniu kolejnych potworów razem z zebraną przez nas grupą śmiałków. Nasze działania skupiają się przede wszystkim na podnoszeniu poziomu swoich postaci i zdobywaniu przydatnych przedmiotów. Aby kontynuować wyprawę musimy wypełnić określone zadania, za które otrzymamy złoto. Za ten cenny kruszec następnie możemy kupować silniejszych bohaterów bądź awansować tych, których już mamy. Waluta zbiera się również, kiedy jesteśmy poza rozgrywką. 

Cotygodniowe aktualizacje darmowych gier możesz śledzić w każdy czwartek na naszej stronie. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top