Już jest! Nowe DLC do Windbound

Dodatek do Windbound - screen zapowiadający

Fani gry mogą już ściągać duży dodatek do Windbound na swoje komputery.

To już trzecie DLC do Windbound, nazywa się Brave the Storm. Podobno to największa aktualizacja do tej pory. Co zmieni w grze? Przede wszystkim wprowadzi kilka nowych rzeczy. Najważniejszą z nich wydaje się The Loathing (czyli Odraza). To osobliwa nadnaturalna siła, która skaziła ziemię, deprawując faunę i florę. Nie oszczędziła nawet morza. Jeśli Kara będzie przebywać w obecności Odrazy zbyt długo, będzie to ją podtruwało aż skończy się jej pasek zdrowia. Pomóc jej mogą jadalne kwiaty, które będzie mogła znaleźć na wyspach. Mikstury z nich uwarzone okażą się bardzo pomocne w pokonywaniu Odrazy.

Kolejnym ważnym dodatkiem są Forsaken Enemies (Zapomniani wrogowie). Na wyspach dotkniętych Odrazą protagonistka odnajdzie wielu przerażających wrogów z dawnych czasów. Natknie się więc na wojowników, tricksterów, strażników i wielu innych. Bez trudu sobie z nimi poradzi dzięki nowym ruchom w walce wręcz  – Kara nauczy się między innymi parowania, uniku i kontrataku. Będzie miała też do dyspozycji liczne nowe przedmioty, które wypadną z nowych wrogów. I tak dzięki widmowej włóczni i strzałom łatwiej pokona kolejnych antagonistów, a jeśli wpadnie w tarapaty – pomoże jej widmowy stymulant, który przywróci znaczną część jej zdrowia.

Prócz powyższych wprowadzono też runy wzmacniające zdolności, wieże wyzwań oraz liczne poprawki i ulepszenia, których pełną listę przeczytacie na stronie gry. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o naszych wrażeniach, zapraszamy do przeczytania naszej recenzji. Poniżej możecie obejrzeć też zwiastun wprowadzający nowy dodatek do świata Windbound

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top