Remaster Knights of the Old Republic nadchodzi?

Kotor remaster

Pojawiły się głosy, że KotOR otrzyma swój remaster jeszcze w tym roku.

Na przestrzeni ostatnich lat pojawiały się plotki o rzekomym odnawianiu produkcji BioWare. Niestety do dziś nie pojawiła się konkretna zapowiedź wydawców, jakoby remaster Knights of the Old Republic miałby powstawać. Ale oto nowa nadzieja.

Jordan Maison, osoba od wielu lat związana z Gwiezdnymi Wojnami, przypomniał na swoim Twiterze, że gry takie jak Star Wars: Jedi Knight albo Star Wars Episode I: Racer zdążyły trafić na współczesne konsole, takie jak Switch czy PS4. Przy okazji ogłosił, że ten sam los spotka wspomnianą serię RPG. To oznacza, że czeka nas remaster zarówno pierwszej, jak i drugiej części Knights of the Old Republic. A to wszystko jeszcze w tym roku.

Taki obrót spraw nie powinien nikogo dziwić. Remastery są obecnie popularną praktyką wielu wydawców. Pozwalają drugi raz zarobić na tym samym produkcie, przy czym fani pozostają zadowoleni. Jeżeli chodzi o KotORy, to powstała nawet petycja, między innymi do Electronic Arts (które w międzyczasie przestało być jedynym odpowiedzialnym za markę Star Wars wydawcą). W dokumencie fani proszą o stworzenie remake’a Knights of the Old Republic z okazji zbliżającego się 20-lecia gry. Dodatkowo petycja jest cały czas dostępna do podpisania, jeżeli jesteście zainteresowani.

Te informacje oraz niedawna plotka o powstawaniu Knights of the Old Republic 3 to nie lada powód do radości dla fanów serii. Miejmy nadzieję, że to wszystko się sprawdzi.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top