Wyjątkowa licytacja Cyberpunk 2077 dla WOŚP

cyberpunk 2077 wosp figurka ekskluzywna

Takiej okazji nie możecie przegapić. Ta licytacja Cyberpunk 2077 dla WOŚP jest niesamowita.

Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy za każdym razem wspiera liczne grono darczyńców i nie inaczej będzie w tym roku. Kamil Kula, czyli aktor głosowy wcielający się w postać V w najnowszej produkcji CD Projekt Red, dorzucił właśnie swoją cegiełkę. Na licytację Cyberpunk 2077 dla WOŚP sprezentował unikatową figurkę, której zakupienie gdziekolwiek indziej jest prawie tak samo trudne i kosztowne jak zdobycie PlayStation 5.

Pan Kamil przekazał Wielkiej Orkiestrze oryginalną i ekskluzywną figurkę Cyberpunk 2077 z targów E3 z 2018 roku. Przedstawia ona cybernetycznie udoskonaloną kobietę, bardzo dobrze znaną z teasera Platige Image z 2013 roku. Na pudełku swoje podpisy złożyli aktorzy podkładający głosy w polskiej wersji gry: Lidia Sadowa (żeńska V) , Marta Żmuda-Trzebiatowska (Judy Alvarez), Michał Żebrowski (Johnny Silverhand) oraz oczywiście pan Kula. Co więcej, jeśli sytuacja epidemiczna w Polsce na to pozwoli, figurkę będzie można odebrać osobiście podczas spotkania z panem Kamilem.

cyberpunk 2077 wosp exclusive figure figurka kamil kula

Aukcja Cyberpunk 2077 dla WOŚP trwa na Allegro. A jeśli nadal musimy was zachęcać do wzięcia udziału w licytacji, to przypomnijmy ów trailer od Platige Image. Dacie wiarę, że jest o dwa lata starszy niż Wiedźmin 3?

29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 31 stycznia 2021 roku. W tym roku, po trzynastu latach, ponownie hasłem przewodnim jest Finał z głową. Orkiestra po raz drugi zagra zbierając pieniądze na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy.

Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top