Stardew Valley Expanded – mod do Stardew Valley 1.5

mod-do-stardew-valley

Znany mod do Stardew Valley jest już kompatybilny z wersją 1.5 gry, ale również otrzymał nową zawartość. 

FlashShifter, twórca Stardew Valley Expanded, poinformował na Twitterze, że najnowsza odsłona jego dzieła jest już dostępna na platformach NexusMod oraz ModDrop. Co więcej, ten mod do Stardew Valley przynosi nie tylko kompatybilność z wersją 1.5 oryginalnej gry, ale również dodaje nową zawartość. 

Najciekawszą nowością jest Grandpa’s Farm (po polsku Farma Dziadka). Ta mapa oferuje kolejne sekrety, zadania do wykonania i ciekawostki do odkrycia w trakcie eksploracji. Jedną z takich ciekawostek jest stara szopa, której przeznaczenia twórca jednak nie zdradził. Warto też dodać, że mapa znana z poprzenich wersji moda nadal jest dostępna, jednak to Grandpa’s Farm jest obecnie domyślną. 

Polski portal gry-online.pl otrzymał pozwolenie od twórcy na umieszczenie plików modyfikacji na ich serwerze FTP oraz poradnika, jak zainstalować ten mod do Stardew Valley. Mimo wszystko, radzimy zrobić kopię zapisanej gry, gdyż każda modyfikacja może uszkodzić Wasze postępy.

Wszystko wskazuje na to, iż Stardew Valley Expanded wraz z Ridgeside Village zagwarantują fanom gry ConcernedApe mnóstwo dodatkowej zabawy. A przecież jeszcze jest nowa oficjalna zawartość jak nowa lokacja farmy czy tajemnicze drzwi w chacie rybaka. Toteż zachęcamy do gry z rozszerzeniami lub bez. My zamierzamy się świetnie bawić przy obu dodatkach. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top