To już oficjalne – Lies of P otrzyma dodatek. Twórcy pracują także nad sequelem

Kadr z gry Lies of P

Przygody Pinokia nie dobiegły końca. Lies of P nie tylko dostanie dodatek, ale także kontynuację!

Soulslike z Pinokiem w roli głównej już od dnia premiery otrzymał wielkie zainteresowanie. Udowadniają to wyniki sprzedaży gry. Wygląda na to, że studiu nie pozostaje nic, tylko kuć żelazo póki gorące. Twórcy opublikowali filmik, w którym reżyser dziękuje fanom za wsparcie i, co najważniejsze, potwierdza prace nad dodatkiem oraz kontynuacją Lies of P.

Plotki na temat potencjalnego DLC pojawiły się już wcześniej. Teraz jednak dostaliśmy bezpośrednie potwierdzenie z ust reprezentanta studia. Dowiedzieliśmy się także, że druga część produkcji będzie powstawać równocześnie z dodatkiem. Niestety, to wszystko co na razie wiemy. Więcej szczegółów poznamy zapewne w momencie, gdy prace nad rozszerzeniem będą w bardziej zaawansowanym stadium.

Więcej czasu poświęcono nadchodzącej aktualizacji. Łatka, która ukaże się w tym miesiącu, wprowadzi lepszy balans broni. Inną nowością będzie ułatwiony start gry, który miał przerastać niektórych graczy dopiero zapoznających się z mechanikami tytułu. Zostanie to osiągnięte przez dodanie na samym początku umiejętności wykonywania uniku po powaleniu przez wroga. Zdolność ta wcześniej była możliwa do odblokowania w późniejszym etapie rozgrywki. Fani otrzymają także kosmetyczny prezent w postaci stroju zainspirowanego jedną z postaci, Alidoro. Innym drobnym ułatwieniem będzie dodatkowe miejsce na akcesoria na twarz, co pozwoli na jednoczesne noszenie nakrycia głowy oraz okularów.

Przypomnijmy, że Lies of P dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S.

Scroll to Top