Znamy przybliżoną datę premiery gry Skull and Bones

Grafika z gry Skull and Bones

Premiera pirackiej przygody Skull and Bones już wkrótce? Ubisoft dzieli się nową datą.

Ta produkcja zdecydowanie miała sporo problemów. Wygląda jednak na to, że premiera gry Skull and Bones wreszcie widnieje na horyzoncie. Bowiem przedstawiciele studia Ubisoft ogłosili ostatnio nową przybliżoną datę premiery.

Oficjalnie Skull and Bones ma trafić na rynek między styczniem a marcem 2024 roku. Informację znaleziono w najnowszym zestawieniu fiskalnym, w którym premiera produkcji została wyznaczona na czwarty kwartał roku fiskalnego 2023-24 (który kończy się 31 marca). Miejmy nadzieję, że produkcji uda się zadebiutować już bez opóźnień. Ostatnio twórcy mieli kłopoty, gdy zespół opuściła ważna osoba. Na początku tego roku tytuł również zaliczył opóźnienie, ale przynajmniej mogliśmy rzucić okiem na fragmenty rozgrywki. 

Na koniec przypomnę, że Skull and Bones to gra akcji, za którą odpowiedzialny jest szanghajski oddział firmy Ubisoft. Produkcja zabierze nas w złotą erę piratów. Podczas zabawy wcielimy się w rozbitka marzącego o staniu się legendą Oceanu Indyjskiego. Przygodę rozpoczniemy ze skromną łajbą i z czasem zgromadzimy surowce i skarby. Tytuł zaoferuje rozległy, otwarty świat, który będziemy zwiedzać na statku. Oczywiście w czasie rozgrywki zrealizujemy różne zadania i weźmiemy udział w rozmaitych aktywnościach i wydarzeniach. Będziemy atakować forty, szukać skarbów czy toczyć potyczki na morzu. Zaczynamy przygodę z jednym statkiem, ale nasza flota może rozrosnąć się do aż 12 jednostek. Statki różnią się zwrotnością, pojemnością ładowni czy wytrzymałością.

W Skull and Bones można zagrać w pojedynkę lub w trybach multiplayer. Tytuł trafi na komputery osobiste oraz konsole Xbox Series X/S i PlayStation 5. 

Scroll to Top