Mod do Baldur’s Gate 3 dodaje rasy znane z Elder Scolls do kreatora postaci

Mod Baldur's Gate III

Niedawno twórcy narzekali na brak kreatywności graczy w tworzeniu własnych bohaterów.

Larian Studios, czyli twórcy Baldur’s Gate 3, byli ostatnio bardzo mocno zawiedzeni tym, że gracze nie wykorzystują w pełni dostępnego kreatora postaci. Belgijscy deweloperzy włożyli ogrom pracy w przygotowanie obszernego kreatora. Jednak gdy, na podstawie danych zebranych podczas wczesnego dostępu, wygenerowali statystycznego głównego bohatera, okazało się, że wygląda on ordynarnie przeciętnie.

Przed poprawkami podzielmy się czymś, co sami stworzyliście (to tylko wasza wina) poprzez wybory w kreowaniu postaci. Wybraliśmy najpopularniejsze opcje i wyszło nam coś takiego. Początkowo myśleliśmy, że nasz system analityczny nie działa!

Gratulacje, w zasadzie zostaliście domyślnym Vault Dwellerem (red. nawiązanie do postaci z gry Fallout). Co jest z Wami? Daliśmy Wam demoniczne oczy, rogi, a nawet ogony. Jesteśmy bardzo rozczarowani, ponieważ ciężko nad tym pracowaliśmy!

Teraz dla tych bardziej kreatywnych modder AlanaSP przygotował nową opcję, która oferuje graczom jeszcze więcej możliwości wyboru podczas tworzenia własnych postaci. Odblokowane zostały między innymi dodatkowe opcje twarzy i fryzury dla wszystkich ras, które poznaliśmy już w serii Elder Scrolls. Mod nazywa się “Custom Character Enhancer” i jest dostępny na stronie NexusMods.

Baldur’s Gate 3 zadebiutował we wczesnym dostępie 6 października na PC – poprzez GOG.com i Steam oraz Google Stadia. 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top