Co nowego w PlayStation Store? (1 lutego – 7 lutego)

Logo PlayStation Store

Prezentujemy tygodniowe zestawienie nowości w PlayStation Store. Nadchodzące dni przyniosą kilka remasterów.

Chociaż cały czas jesteśmy na początku roku, w tym tygodniu znajdziemy już kilka premier nowych tytułów, a także remastery hitów z PlayStation 4. Zresztą zobaczcie sami, jakie nowości pojawią się w tym tygodniu  PlayStation Store.

2 lutego

Control (PS5) – strzelanka TPP od Remedy Entertainment. Gracz wciela się w Jesse – bohaterkę z mocami telekinetycznymi  i futurystyczną bronią. Walka jest dynamiczna, a otoczenie interaktywne. Dodatkowo zdobywanie nowych mocy odblokowuje kolejne obszary świata

3 lutego

Habroxia 2 (PS4) – shoot ’em up stworzone przez Lillymo Games. To klasyczny gatunek w nowoczesnej odsłonie, pozwala na ulepszanie swojego statku i wbrew pozorom – nieliniową rozgrywkę.

4 lutego

Heaven (PS4) – RPG od The Game Bakers. Fabuła opowiada o dwóch kochankach, którzy postanowili uciec na niezamieszkaną przez nikogo planetę. Rozgrywka polega na eksploracji świata i okazjonalnych walkach. Dodatkowo ma opcję grania w co-opie.

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood (PS4/PS5) – RPG wyprodukowane przez Cyanide Studio na licencji papierowej gry RPG (Wilkołak: Apokalipsa). Akcja zabiera gracza do współczesności, gdzie wcieli się on w powracającego z wygnania wilkołaka. Rozgrywka wymaga wykonywania różnych misji, a poruszać się można trzema postaciami głównego bohatera, czyli człowiekiem, wilkiem i wilkołakiem. 

Arrog (PS4/PS5) – minimalistyczna przygodówka point’n’click od LEAP Game Studios. Ręcznie malowana i czarno-biała, przedstawia losy człowieka, który próbuje zrozumieć swoją śmierć.

Nioh Remastered – The Complete Edition (PS5) – RPG akcji stworzone przez Team Ninja. Gra typu soulslike, zabiera gracza do Japonii, aby tam stawił czoła legendarnym demonom i wodzom. Edycja zawiera wszystkie dostępne rozszerzenia, pozwala na rozgrywkę w 120 klatkach na sekundę i pozwala na przeniesienie stanu rozgrywki z PS4.

Nioh 2 – The Complete Edition (PS4/PS5) – kontynuacja RPG-akcji od Team Ninja. Założenia rozgrywki są podobne jak w przypadku pierwszej części, czyli gracz trafia do Japonii w erze Sengoku, aby pokonywać wrogów. Edycja zawiera wszystkie dostępne rozszerzenia, podobnie jak pierwsza część pozwala na rozgrywkę w 120 klatkach na sekundę i przeniesienie stanu rozgrywki z PS4.

The Nioh Collection (PS5) – dwie gry RPG-akcji od Team Ninja w jednym. Kolekcja zawiera opisane wyżej Nioh Remastered – The Complete Edition oraz Nioh 2 – The Complete Edition.

Re:Zero – The Prophecy of the Throne (PS4) – taktyczna przygodówka z elementami visual-novel stworzona przez Spike Chunsoft. Fabuła kręci się wokół wyboru kolejnego władcy królestwa Lugunica, ale nie brakuje tu też alternatywnych scenariuszy działań gracza. Rozgrywka ma w sobie elementy dialogów i walki, podczas potyczek gracz zdobywa informacje, które mogą mu się potem przydać podczas dialogów.

Ys IX: Monstrum Nox (PS4) – jRPG od Nihon Falcom Corp. Gracz wciela się w japońskiego wojownika, bardzo doświadczonego i znanego. Zabawa polega na eksploracji świata, wykonywaniu zadań oraz pokonywaniu przeciwników, czyli między innymi najniebezpieczniejszych zbrodniarzy w świecie gry.

Jak się Wam podobają takie nowości na PlayStation Store? Zeszły tydzień również obfitował w świeże tytuły.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top