Co nowego w PlayStation Store? (11 stycznia – 17 stycznia)

Logo PlayStation Store

Cotygodniowy przegląd nowości w PlayStation Store.

Początki roku są zawsze spokojne, ponieważ zazwyczaj wydawcy planują większe premiery na późniejsze miesiące. W związku z tym ten tydzień nie będzie obfity w nowości w PlayStation Store, ale być może znajdziecie coś dla siebie.

12 stycznia

Five Nights at Freddy’s: Core Collection (PS4) –  kolekcja pięciu już kultowych horrorów przygodowych od studia Maximum Games. Każda odsłona zabiera nas do mrocznego świata, gdzie animatroniczne zwierzęta polują na nas i próbują odebrać nam życie.

14 stycznia

MXGP 20 (PS5) – wyścigi motocyklowe wyprodukowane przez Milestone. Szybka jazda, realizm oraz licencja Fédération Internationale de Motocyclisme sprawiają, że gra jest prawdziwą gratką dla fanów tego sportu. Do wyboru jest kilka trybów rozgrywki, m. in. Kariera (a skoro tak, to jest też możliwość wykreowania własnego zawodnika), Playground oraz Waypoint.

Scott Pilgrim vs. The World: Complete Edition (PS4) – chodzona bijatyka stworzona przez Ubisoft, również remaster gry wydanej na PS3 i X360. Przygoda jest oparta na podstawie komiksu pod tym samym tytułem, gdzie główny bohater zakochał się w dziewczynie, jednak by ją zdobyć, musi pokonać siedmiu jej byłych

Jak wam się podobają te nowości w sklepie PlayStation Store? Ostatni przegląd, dotyczący poprzedniego tygodnia znajdziecie tutaj. Na jakie premiery na konsole czekacie? Macie już swoje PlayStation 5, więc czekacie na powiększenie biblioteki tytułów, czy dalej trwacie przy starej generacji? Dajcie nam znać w komentarzach!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top