Odtwórca Michaela z GTA V w szpitalu. Powód? Koronawirus

Michael z GTA V

Zaraza dalej trwa. Koronawirus dosięgnął Neda Luke’a – jedną z gwiazd GTA V.

Pandemia nie odpuszcza nikogo, więc i nie powinno nas dziwić, że kolejna osoba trafiła do szpitala. Tym razem jest to niestety Ned Luke. Odtwórca roli Michalea z GTA V trafił do szpitala, powodem był koronawirus.

Gwiazda ostatniej odsłony Grand Theft Auto wyznała na swoim instagramie, że obecnie znajduje się w szpitalu Emory Johns Creek. Stwierdził, że choroba nic zabawnego i chwilę go nie będzie, ale wróci silniejszy niż kiedykolwiek. Podziękował też we wpisie “pierwszej linii”, czyli medykom, których nazwał bohaterami i zachęcał do wspierania ich.

Cała nasza redakcja życzy Nedowi jak najszybszego powrotu do zdrowia. W międzyczasie zachęcamy Was do lektury wiadomości odnośnie GTA VI.

Grand Theft Auto V to ostatnia odsłona serii GTA od Rockstar Games. Akcyjniak pozwala graczowi na wcielenie się w trzech różnych bohaterów i eksplorację gigantycznego miasta Los Santos. Gra wyszła na platformy PC, Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4, zapowiedziano też, że w drugiej połowie 2021 roku wyjdzie również na PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Twórcy zamierzają ją zoptymalizować i odświeżyć wizualnie specjalnie pod nową generację konsol. To jedna z niewielu gier w historii, która trafi na aż trzy pokolenia maszyn Sony i Microsoftu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top