Co nowego w PlayStation Store? (18 stycznia – 24 stycznia)

Logo PlayStation Store

Prezentujemy tygodniowy przegląd nowości na PlayStation Store.

Jak to bywa na początku roku, premier w dalszym ciągu nie ma zbyt wiele, ale są one niezwykle interesujące. Niezależnie od tego, czy lubicie akcję, skradanki czy szybką jazdę, nowości na  PlayStation Store zapowiadają się udanie.

20 stycznia

Hitman 3 (PS4/PS5) – kolejna odsłona skradanki od IO Interactive. Jako Agent 47 gracz uda się w podróż między innymi do Dubaju czy Chin, będzie miał tam kontrakty na cudze życie. Odsłona zapowiada, że postacie NPC będą miały wyjątkowo zaawansowaną sztuczną inteligencję, dodatkowo główny bohater otrzyma nowy gadżet – podręczną kamerkę.

21 stycznia

RIDE 4 (PS5) – gra wyścigowa o motocyklach, stworzona przez Milestone. Dzięki licencjom gracz może dosiąść setek modeli prawdziwych jednośladów, dodatkowo ma możliwość wyboru ustawień kamery. Oznacza to wybór pomiędzy FPP a TPP, więc każdy powinien być zadowolony. Dynamiczne oświetlenie, zmienna pogoda i warunki na jezdni będą ułatwiały lub utrudniały rozgrywkę, ponadto dostępny będzie tryb sieciowy.

22 stycznia

Bladed Fury (PS4) – platformówka akcji od NEXT Studio. Produkcja zawiera piękną oprawę, nawiązującą do starożytnych Chin z okresu Walczących Królestw oraz dynamiczną rozgrywkę pełną różnorodnych pułapek czy przeciwników. Gracz wcieli się w Ji – siostrę władcy, która została oskarżona o jego zabójstwo i wypędzona. Podczas wygnania posiadła boskie moce.

Czy znaleźliście wśród tych nowości na PlayStation Store coś dla siebie? Dla ciekawych linkujemy zeszłotygodniowe zestawienie nowych gier w PS Store. Coś Wam się spodobało, czy oczekujecie na premierę konkretnego tytułu? Podzielcie się z nami w komentarzach!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top